Udruga Osmijeh
28. Ožujak 2024, 14:58:27 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: Renatino iskustvo  (Posjeta: 7498 )
osmijehadmin
Administrator
Jr. Member
*****
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 70


Vaš administrator


Profil
« : 15. Veljača 2008, 16:09:01 »

admin postao sa chata:

Renata
15.02.08 13:22
[Citat:]
Nema veze ionako sam htjela da vam ispricam svoje iskustvo....imam sina kojem je dvije godine i tri mjeseca i koji je rodjen sa rascijepom usne i nepca,jednostranim,bilo je jako bolno za cijelu obitelj,bili smo sokirani svi,zateceni,nismo znali sta da radimo,nismo znali je li mali bolestan i moze li se izlijeciti i onda smo culi za KBD Dubrave i doktora Knezevica,spremili smo se za Zagreb (iako smo iz Sarajeva) vec sa 15 dana je mali bio na prvoj kontroli i dogovorili smo se za operaciju kad navrsi tri mjeseca.Vec smo se u Sarajevu o svemu raspitali ali oni ne mogu da rade operacije dok diejte ne napuni godinu dana tako da smo se odmah odlucili za dr Knezevica,a i svako hoce svom djetetu najbolje...Eto nedavno smo bili i na drugoj operaciji,proslo je sve u najboljem redu i svi smo jako zadovoljni...a posebno mali Luka koji jos ne zna ni sto mu se dogodilo...imam dosta iskustva s tim,pa ako nekog bilo sto zanima neka mi se javi ....pozdrav
Evidentirano

drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #1 : 06. Ožujak 2008, 23:20:30 »

Jako mi je drago sto je sve tako dobro proslo nadam se da ce tako i dobro proci i operacija moga marka...Kada sam rodila rekli su mi da ima rascjep usne iako je zapravo ima ljevostrani rascjep usne i tvdok i mekok nepca....Zaista sam u brizi kroz sta sve tako mala beba mora proc a sad poslje uskrsa ide na prvu operaciju usne kod doktora orahovca tamo smo mi zapali kod njega..Vjerujem da je i on isto tako dobar kao doktor knezevic i da ce moj andelcic sve to dobro podnjeti.. Sirast
Evidentirano

pozz swima
 Str: [1]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.061 sekundi uz 17 upita.