Udruga Osmijeh
28. Ožujak 2024, 22:05:10 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: SAVJET  (Posjeta: 8105 )
stijena
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« : 09. Lipanj 2009, 23:04:55 »

Pozdrav svima dragmo mi je da konačno imamao takvu stranicu vidim da svi imate male anđele
isto kao i ja moj je več veči ima 10 godina sve smo to prošli smo hrabro hrabro dalje naj teže
je dočekat prvu operaciju a poslje je več lako i mislimo da je sve gotvo a to je trud i strpjenje do
18 godine .Zanima me ima li ko starije djete da mi kaže kako ide sa korekcijom kada rastu i kolko često
mijenjaju apartiće te kako su se snašli u školi.

Evidentirano
baka1
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #1 : 11. Rujan 2009, 21:05:26 »

tek sam se registrirala i imala bih neka pitanja za lječnika,ali ne mogu se snaći gdje da napišem pitanje...ja sam baka jedne tek rođene bebice sa rascijepom nepca...
Evidentirano
osmijehadmin
Administrator
Jr. Member
*****
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 70


Vaš administrator


Profil
« Odgovor #2 : 13. Rujan 2009, 10:49:35 »

Možete kliknuti na sljedeći link i otvoriti novu temu:

http://forum.udruga-osmijeh.hr/index.php?action=post;board=10.0

tek sam se registrirala i imala bih neka pitanja za lječnika,ali ne mogu se snaći gdje da napišem pitanje...ja sam baka jedne tek rođene bebice sa rascijepom nepca...
Evidentirano

 Str: [1]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.037 sekundi uz 17 upita.