Udruga Osmijeh
28. Ožujak 2024, 15:19:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: nesto steka  (Posjeta: 11364 )
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« : 23. Travanj 2008, 15:39:19 »

 pozdrav!Imam jedan mali problemcic kad udem u slike nasih malih andela i ocu dalje listat prebacuje mi u svastaru pa opet u slike malih andela i tako stalno pa nemogu vidjet zbog toga neke postove jer ih jednostavno prebaci... Plač
Evidentirano

pozz swima
osmijehadmin
Administrator
Jr. Member
*****
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 70


Vaš administrator


Profil
« Odgovor #1 : 23. Travanj 2008, 21:58:04 »

Jeste klikali na naprijed natrag s desne strane ili na brojeve s lijeve strane u dnu stranice?

Dugmad naprijed i natrag prebacuju s teme na temu pa bi to objasnilo da ste prvo bili na jednoj temi a onda nakon klika na drugoj.

Za navigaciju po stranicama teme koriste se brojevi u donjem lijevom kutu stranice.
Evidentirano

drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #2 : 24. Travanj 2008, 23:04:26 »

da ali i kada prebacim na br 2 nema poruke-moja je zadnja a bio je odgovor i jos slikica od matije  nije mi jasno gdje je nestala a 1 sam je vidjela i nestala je cjela poruka  Š?  Š?  Š?
Evidentirano

pozz swima
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #3 : 24. Travanj 2008, 23:09:00 »

nasla sam post ali u drugoj temi ...  Š?  oprostite ali mozda sam i ja zeznula al mislim jos ujek da je bila u "slike nasih malih anđela"
Evidentirano

pozz swima
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #4 : 23. Srpanj 2008, 10:42:18 »

A šta nam je sa chatom? piše mi da je server eror!
Evidentirano
osmijehadmin
Administrator
Jr. Member
*****
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 70


Vaš administrator


Profil
« Odgovor #5 : 23. Srpanj 2008, 11:23:08 »

popravljeno... sada bi trebalo raditi

A šta nam je sa chatom? piše mi da je server eror!
Evidentirano

 Str: [1]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 5.288 sekundi uz 18 upita.