Udruga Osmijeh
28. Ožujak 2024, 17:54:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]
  Ispis  
Autor Tema: Obostrani rascjep usne i nepca  (Posjeta: 42377 )
sinal
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 16


Profil
« Odgovor #30 : 14. Veljača 2014, 13:28:09 »

Zdravo,

odvedi malca doktoru, samo ces tako biti mirna i sigurna. i Hrani ga u malo izdignutijem polozaju, i znam da zvuci glupo, al da ti rupica na bocici nije prevelika, pa mu ne ulazi veliki mlaz mlijeka u usta koje on ne stigne progutati, pa znas kada gutas puno tekucine da te boli jednjak, pa cak i mene Smješko))
a on en moze stici sve to pojesti, znam da se bojis da ce biti gladan, al pokusaj promjeniti gumu na bocici i povisi mu polozaj hranjenja....
Evidentirano
Aleksandar
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 23


Profil Email
« Odgovor #31 : 14. Veljača 2014, 14:32:36 »

Evo, bila patronažna i lijepo napredujemo, sad ima 4100 g, dobio je oko 7200 u prva četiri tjedna. Ona veli da je to dosta normalno i da sad ulazimo u doba najvećih grčeva pa da je moguć i taj refluks, ali da se svakako posavjetujem i s pedijatrom drugi tjedan. Ovo za manju rupicu je moguće da bi mu trebalo, pokušat ću s drugom dudom.
Evidentirano
sinal
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 16


Profil
« Odgovor #32 : 14. Veljača 2014, 14:36:06 »

Bit ce to sve super.....:)polako, jos je sve svijeze....
Evidentirano
Aleksandar
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 23


Profil Email
« Odgovor #33 : 21. Veljača 2014, 16:00:27 »

Drage mame, hvala na podršci i svemu zadnjih par dana. Evo, Aleksandar lijepo napreduje, popravilo se i stanje s refluksom, hranimo ga na povišenom i mora podrignuti, tada je sve više manje ok. Mislim da sam se ja to malo uspaničila više nego je trebalo. Pedijatar kaže da je to skoro pa normalno za bebe, da ih velik dio ima neki oblik fiziološkog refluksa i da to prođe. Što se dojenja tiče, prihvatila sam situaciju kakva jest, a to je da imam trenutno za pola njegovih potreba koje su se sad malo povećale. Tako da dobiva jedan obrok majčinog, a jedan bebimila, i shvatila sam da trebam biti zahvalna i na tome jer tolike žene ne uspiju nikad dojiti djecu iako im ona nemaju rascjep, a ja svoje ipak dojim evo već pet tjedana i nekakav je imunitet ipak već dobio... pa koliko nam dugo Bog da. A dok možda i ne bude majčinog, opet će imati što jesti! Čujemo se s novostima, svima velik pozdrav i sretno!  Smješko
Evidentirano
sinal
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 16


Profil
« Odgovor #34 : 21. Veljača 2014, 16:29:59 »

SmješkoSmješko fakat mi je drago....

imas pozdrav:)
Evidentirano
 Str: 1 2 [3]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.066 sekundi uz 17 upita.