Novosti:

Dragi prijatelji,

Udruga Osmijeh ove godine organizira prvi tjedan svjesnosti o rascjepima usne i nepca u Hrvatskoj koji će se održati od 4. do 12. svibnja 2024.

Projektom "Ljepota je u svakom osmijehu" ćemo široj javnosti dati priliku da se educira, podrži našu zajednicu te da proširimo poruku o važnosti integracije i podrške osobama s rascjepom usne i nepca.

Obilježavanje našeg tjedna započinjemo s prigodnim eventom te Vas ovim putem pozivamo da nam se pridružite.

Datum i vrijeme održavanja: 04. svibnja 2024. u 10:00

Mjesto održavanja: Bogovićeva, Cvjetni trg, Zagreb 

Kako bi olakšali širenje naših poruka otvorili smo javne facebook i Instagram profile na kojima objavljujemo edukativni, informativni sadržaj ali i priče naših malih osmijeha.

Facebook
Instagram

Zajedno smo jači :)

Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - mima

#1
Iskustva / Odg: Naše iskustvo (1. operacija).
11. Prosinac 2010, 00:02:31
Nasa Neda je operisala nepce, bijelilo se dosta dugo u ustima, to je sasvim normalno, sa usnicom nemam iskustva. Zelim vam brz oporavak. Pozdrav
#2
Molim vas, recite mi ima li neko od vas iskustva s faringoplastikom?
Moja Neda ima 4 godine i 9 mjeseci. Rodila se s rascjepom nepca, meko i dio tvrdog, s 10 mjeseci je operisana. Isli smo kod logopeda, vjezbali, vjezbali i vjezbali, ali bez narocitih rezultata. Onda su nas poslali na nazofaringoskopiju i rekli nam da joj je nepce krace i slabije pokretno i da joj zidovi farinksa slabije funkcionisu. Recite mi, molim vas je li neko od vas radio podizanje faringealnih reznjeva i produzetak nepca.
Unaprijed zahvalna