Udruga Osmijeh
28. Ožujak 2024, 16:34:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]
  Ispis  
Autor Tema: boravak u bolnici  (Posjeta: 26746 )
mimi
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 13


Profil
« Odgovor #15 : 19. Listopad 2010, 11:54:43 »

joj ni moja tvrdoglavica uopće neće otvoriti usta... kad zijevne ja škicnem...pa sam prekjučer još vidjela onak tamne konce! bar mislim da su to konci...onak tamni su?! zato sam te i pitala, jel ima i a još konce..
Evidentirano
matejka
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Hana
Postova: 5



Profil Email
« Odgovor #16 : 08. Veljača 2011, 01:34:15 »

Lijepi pozdrav svima! Evo ja samo nova ovdje! Imam par pitanja! Imam curicu Hanu sa jednostranim rascijepom usne,28.2 idemo u bolnicu,pa nakoo toga slijedi operacija. Zanima me dal u bolnicu trebam ponjeti i kadicu za kupanje? Kolko traje otprilke operacija ,boravak u bolnici i oporavak? Hanu dojim pa me zanimaju iskustva s dojenjem poslije operacije,jer smo se na pocetku vraski mucile dok se nismo uspjele složiti za dojenje,pa sad ne znam kak to bude nakon operacije. Kak dugo treba nosti te kartoncice na rukama? Kak se to uopce fiksira ? Eto,zasad par tih pitanjca Smješko
Evidentirano
magda
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #17 : 08. Veljača 2011, 12:25:03 »

Veliki pozdrav i tebi i tvojoj curki! Mi smo prosli operaciju, a imali smo isto rascijep usne samo obostrani. Sve ce biti ok, istina , bude muke sa hranjenjem ali s vremenom beba se navikne. Ja nisam imala iskustva sa dojenjem,jer smo mi od pocetka na bocici. Ono sto ti mogu reci je da je zaista puno lakse kad dijete ima samo rascijep usne. Kadicu ne trebas nositi , imaju je na odjelu i sestre su vrlo ljubazne da ti pomognu okupati bebu radi kartoncica. Preporuka kartoncica je 6 tjedana, a mi smo ih nosili 7 , jer su se konci na usni dugo drzali! Eto ako te jos sto zanima slobodno pitaj, a dotada puno srece i drzite se! E da, ponesite kolica, nas su spasila!
Evidentirano
matejka
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Hana
Postova: 5



Profil Email
« Odgovor #18 : 08. Veljača 2011, 12:45:44 »

da,to me je isto zanimalo za kolica...super.... a kolko ste vi operacija imali? kak ste dugo bili u bolnici?
Evidentirano
magda
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #19 : 08. Veljača 2011, 13:11:48 »

Jednu. 8 dana.
Evidentirano
 Str: 1 [2]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.06 sekundi uz 18 upita.