Udruga Osmijeh
28. Ožujak 2024, 13:01:33 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]
  Ispis  
Autor Tema: Slike nasih malih anđela ;)  (Posjeta: 34675 )
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #15 : 10. Travanj 2008, 10:31:57 »

u mom slucaju niko nista nije vidio na ultrazvuka pa sam to saznala tek kad sam rodila...Nisam se mogla pripremiti na to...Al nema veze jucer se moj misic i ja vratili sa 1. operacije i sve je u redu...nadam se da ce tako biti i sa mekim i tvrdim nepcem kad dode red za njega.... Smješko
Evidentirano

pozz swima
tajana
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 39


naš život


Profil
« Odgovor #16 : 10. Travanj 2008, 13:55:13 »

drago mi je što ste kod kuće i što je sve dobro prošlo, nismo ni sumnjali, vidjela samo sliku mali mišić je baš cukreni, lijepo mu je urađena usna a i nosić će već doći s vremenom na svoje mjesto, mislim da je svima prva operacija najgora jer ne znaš što očekivati i kako će nam maleni sve to prihvatiti ali pošto su oni naši mali borci trebamo ih samo pratiti, mislim tj. nadam se da će svima kao i nama druga operacija biti lakša jer sada znamo što nas čeka i stekli smo neko isustvo, hvala bogu na sestrama što su tako brižne, strpljive i dobre jer nam s tim puno pomažu a i doktorima sve pohvale  Smješko
...sada uživajte u malom bebaču

pozdrav i pusa malenom
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #17 : 23. Travanj 2008, 11:16:46 »

evo nasek andelcica 20 dana nakon operacije... Cerim se
« Zadnja izmjena: 23. Travanj 2008, 11:18:31 drabek » Evidentirano

pozz swima
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #18 : 23. Travanj 2008, 11:20:45 »

Slikice su malo losije kvalitete ja ih neznam kako da ih drugcije smanjim...znam samo tako....prepustit cu muzu da drugi put stavlja... Cerim se
Evidentirano

pozz swima
tajana
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 39


naš život


Profil
« Odgovor #19 : 23. Travanj 2008, 11:25:49 »

ma pravi je mali dečkić, vidi se fino papa, baš sam bucmast... Sirast, neka samo oni nama rastu   Smješko
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #20 : 23. Travanj 2008, 11:35:29 »

Neka rastu al ne prebrzo htjela bi dugo bude tako majeni i slatki....
Evidentirano

pozz swima
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #21 : 23. Travanj 2008, 11:42:07 »

Evo jos jednom mog misica....Sa svojim velikim jezikom.. ;Dbas ga jako voli plazit... Cerim se
Evidentirano

pozz swima
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #22 : 23. Travanj 2008, 11:43:47 »

konacno uspjela...malo bolja kvaliteta slikice...
Evidentirano

pozz swima
martina33
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 15


Profil Email
« Odgovor #23 : 08. Svibanj 2008, 14:30:33 »

kad vidim slikice prije i nakon operacije, sve ne mogu vjerovati da je moguće napraviti tako nešto na tako malim bićima i da se tako brzo oporave, a ožiljak skoro da se i ne vidi.
slikice su jako lijepe i kad vidim kako to sve dobro izgleda, malo mi je lakše.

Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #24 : 09. Svibanj 2008, 10:38:36 »

Ma sve se to super oporavlja.Ima dana kad se ozuljak vidi jace i kad manje sve ovisi o kozici iritaciji i vramenu.uostalom ni jedan covjek nije savrsen pa nemora biti ni to,bitno da je sve ostalo u redu....
Evidentirano

pozz swima
Tamara
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 17


Profil
« Odgovor #25 : 07. Kolovoz 2016, 16:34:11 »

Molim vas,molim vas,molim vas pomoc oko stavljanja slikica...i mi bismo se htjeli pohvaliti nasom princezom ali ne znam kako postaviti slike.
Vjerovatno ste gec pisali o tome,ali eto ako mozete opet....hvala puno.... Smješko
Evidentirano
 Str: 1 [2]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.308 sekundi uz 18 upita.