Udruga Osmijeh
29. Ožujak 2024, 04:37:14 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: [1] 2
  Ispis  
Autor Tema: izgled foruma  (Posjeta: 21288 )
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« : 06. Veljača 2008, 21:50:40 »

Mislim da bi trebalo samo promjenit boju jer neki stariji koji slabo vide nece bas vidjeti neke male ikone. :oJa sam mlad al i ja bas ne vidim citko mozda da se proba sa tamnijom podlogom i crnim slovima -to uvjek pali.... malo tamnija podloga i crna slova, mislim da to nasem adminu nebi trebo bit neki veliki problem  Vrtim očima
Evidentirano

pozz swima
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #1 : 06. Veljača 2008, 22:03:20 »

i mozda otkljucati dodatne opcije za profil npr godine,mjesto,avtar...idt Vezanih usana
Evidentirano

pozz swima
osmijehadmin
Administrator
Jr. Member
*****
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 70


Vaš administrator


Profil
« Odgovor #2 : 07. Veljača 2008, 13:54:08 »

Poštovanje,

Pod stavkom profil->izgled foruma može se promijeniti tema foruma. trenutno su 3 teme instalirane, no ako netko izrazi želju za još nekom, potražit ću nešto slično pa instalirati.

lp

Admin

Mislim da bi trebalo samo promjenit boju jer neki stariji koji slabo vide nece bas vidjeti neke male ikone. :oJa sam mlad al i ja bas ne vidim citko mozda da se proba sa tamnijom podlogom i crnim slovima -to uvjek pali.... malo tamnija podloga i crna slova, mislim da to nasem adminu nebi trebo bit neki veliki problem  Vrtim očima
Evidentirano

osmijehadmin
Administrator
Jr. Member
*****
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 70


Vaš administrator


Profil
« Odgovor #3 : 07. Veljača 2008, 13:56:11 »

Dodatne opcije za profil su uključene za registrirane korisnike (vidljivo pod profil->uređivanje profila). Ukoliko imate problema sa postavkom istih javite se.

i mozda otkljucati dodatne opcije za profil npr godine,mjesto,avtar...idt Vezanih usana
Evidentirano

drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #4 : 12. Veljača 2008, 22:25:02 »

da imam problema nikako nemogu upisati godine ,pozdravnu poruku msm niti ista drugo samo imam one podatke od registracije i nemogu nista dodavati ni mjenjati pa cak ni staviti avtar....


mozda bi bilo ok. staviti i chat ako ga podrzava ovaj  server ...ali to kada bude vise aktivnih clanova da se nemora refreshat i tak dalje ako  je neka tema aktualna pa da je lakse komunicirati a isto tako i za privatna pitanja ili dogovore ,moguci dogovor i dopisivanje preko chata u koj se i drugi clanovi mogu slobodno ukljuciti. U svakom slucaju bilo bi jednostavnije nego dopisivanje preko privatnih poruka...   
hvala i pozz
Evidentirano

pozz swima
osmijehadmin
Administrator
Jr. Member
*****
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 70


Vaš administrator


Profil
« Odgovor #5 : 13. Veljača 2008, 14:39:54 »

dobar dan,

vidim da ste rijesili avatar i ostalo...

što se chata tiče, pogledat ću mogu li što pronaći pa ću postaviti ako je lagano uklopiti ga na forum.

lp

osmijehadmin

da imam problema nikako nemogu upisati godine ,pozdravnu poruku msm niti ista drugo samo imam one podatke od registracije i nemogu nista dodavati ni mjenjati pa cak ni staviti avtar....


mozda bi bilo ok. staviti i chat ako ga podrzava ovaj  server ...ali to kada bude vise aktivnih clanova da se nemora refreshat i tak dalje ako  je neka tema aktualna pa da je lakse komunicirati a isto tako i za privatna pitanja ili dogovore ,moguci dogovor i dopisivanje preko chata u koj se i drugi clanovi mogu slobodno ukljuciti. U svakom slucaju bilo bi jednostavnije nego dopisivanje preko privatnih poruka...   
hvala i pozz
Evidentirano

drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #6 : 13. Veljača 2008, 21:45:34 »

pozdrav ,


   neki forum serveri daju tu opciju u samim admin. postavkama foruma nezanm dali to mogu gledati ili mjenjati korisnici sa dopustenjima admina (nemogu se sad sjetit kako se to strucno zove al nema veze-siguran sam da vi znate na sta mislim).
to bi se trebalo nalaziti gdje su postavke npr automacko ukljucivanje korisnickog racuna otd. ima tamo brdo opcija(znam jer sam i ja admin jednog foruma.  Sirast     )   jer ako podrzava server nebi trebo biti problem 2-3 klika i gotovo,a chat bi bilo dobro ostaviti otvoren i za goste tako da oni koji se jos nisu registrirali mogu stupit u kontakt sa reg. korisnicima i pitati za savjet ili nesto drugo...   

-a da sjetio sam se strucnog naziva - modernator Smješko)

hvala na razumjevanju - samo imam zelju da ovaj forum bude swe u jednom a drago mi je da i vi imate slicno misljenje
ako cete imati problema ili negdje zapne slobodno mozete pitati za savjet sa zadovoljstvom cu vam pomoci
  Šokiran  Cerim se
« Zadnja izmjena: 13. Veljača 2008, 21:55:34 drabek » Evidentirano

pozz swima
osmijehadmin
Administrator
Jr. Member
*****
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 70


Vaš administrator


Profil
« Odgovor #7 : 13. Veljača 2008, 22:01:05 »

Mislim da to ovisi o verziji softwera za forum koja se koristi.

Ovo ovdje je kao što vidite SMF tako da on u osnovnoj instalaciji ne sadržava chat, no našao sam nekoliko modova koji bi se mogli jednostavno integrirati. Već sam i ubacio jedan ali to je baš chat vulgaris bez odabira soba i sl... No za početak će poslužiti svrsi. Sad baš radim na prilagođavanju Ajax chat-a pa kada budem završio, podignem i to gore pa će malo ljepše izgledati

lp

pozdrav    neki forum serveri daju tu pociju u samim admin. postavkama foruma nezanm dali to mogu gledati ili mjenjati korisnici sa dopustenjima admina (nemogu se sad sjetit kako se to strucno zove al nema veze-siguran sam da vi znate na sta mislim).
to bi se trebalo nalaziti gdje su postavke npr automacko ukljucivanje korisnickog racuna otd. ima tamo brdo opcija(znam jer sam i ja admin jednog foruma.  Sirast     )   jer ako podrzava server nebi trebo biti problem 2-3 klika i gotovo,a chat bi bilo dobro ostaviti otvoren i za goste tako da oni koji se jos nisu registrirali mogu stupit u kontakt sa reg. korisnicima i pitati za savjet ili nesto drugo...   

-a da sjetio sam se strucnog naziva modernator Smješko)

hvala na razumjevanju - samo imam zelju da ovaj forum bude swe u jednom a drago mi je da i vi imate slicno misljenje
ako cete imati problema ili negdje zapne slobodno mozete pitati za savjet sa zadovoljstvom cu vam pomoci
  Šokiran  Cerim se
Evidentirano

drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #8 : 13. Veljača 2008, 22:10:28 »

e supach jer i sada bi nam dobro dosao  Š?  nebi mrali refreshat forum da vidimo nov dgovor na zadnji post nego bi  imli puno brzi kontakt  Cerim se
Evidentirano

pozz swima
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #9 : 22. Travanj 2008, 19:59:48 »

Pozdrav uoćila sam da nam na forumu nije promijenjeno vrijeme! Mislim kasni nam sat od promjene!
Evidentirano
osmijehadmin
Administrator
Jr. Member
*****
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 70


Vaš administrator


Profil
« Odgovor #10 : 22. Travanj 2008, 22:24:49 »

Pozdrav uoćila sam da nam na forumu nije promijenjeno vrijeme! Mislim kasni nam sat od promjene!

evo nadam se da je sad ok
Evidentirano

Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #11 : 23. Travanj 2008, 08:30:09 »

je super ste brzi!
Evidentirano
miro
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: ANTE
Postova: 21



Profil
« Odgovor #12 : 17. Lipanj 2008, 12:40:08 »

Ja sam se tek danas prijavio na ovaj forum i cini mi se ok. Inace mislim da cu biti aktivniji . Danas je mom malom sinu Anti treci rodjendan, a rodjen je sa rascjepom usne. Pozdrav iz Sirokog Brijega
Evidentirano
mvracevic
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 2


Profil Email
« Odgovor #13 : 18. Lipanj 2008, 18:47:42 »

Pozdrav malom Anti.
Mi smo iz Mostara i imamo sina Marina koji je rođen u 12. mj. 2003 godine
sa rascjepom mekog nepca i djelomično tvrdog. Operisao ga je dr. Knežević (super čovjek).
Sad je  sve OK, Marin priča ko navijen. Sa dijetetom morate puno raditi.
Pozdrav iz Mostara. Ako šta treba javite se na mvracevic@net.hr. Bog.
Evidentirano
miro
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: ANTE
Postova: 21



Profil
« Odgovor #14 : 20. Lipanj 2008, 09:04:05 »

Pozdrav malom Marinu.
Drago mi je da je sada sve ok sa Marinom. Ante je rođen sa rascjepom usne i djelomičnim rascjepom grebena vilice (između zubi jedinica nije spojen do kraja). Do sada je imao dvije operacije korekcije usne, i malo nosića jer mu pada. I antu je operirao dr.Knežević, prvi put u Mostaru, a drugi put smo ipak tražili da idemo u Zagreb , jer Mostar - UH Š? Sada su mu tri godine i dobro priča, a i sluh je ok. Ne znam kada će se raditi na ovom grebenu operacija, a bit  će potrebno i korekcija nosa. A za dr.Kneževića malo je reći da je dobar. Rijetku su takvi ljudi i Bogu hvala da ih ima.
Pozdrav Miro, otac malohg Ante iz Š.B.
Evidentirano
 Str: [1] 2
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.078 sekundi uz 19 upita.