Udruga Osmijeh
28. Ožujak 2024, 11:58:30 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]
  Ispis  
Autor Tema: ...sluh...  (Posjeta: 22210 )
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #15 : 22. Studeni 2008, 19:12:17 »

Postovanje!Pregled sluha mozete napraviti na salati ili klaicevoj bolnici..
Evidentirano

pozz swima
Šimun
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 33


Profil Email
« Odgovor #16 : 22. Studeni 2008, 22:01:11 »

Kad je najbolje vrijeme za provjeru djetetovog sluha?
Evidentirano
dixie
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 46


Profil
« Odgovor #17 : 23. Studeni 2008, 20:34:45 »

mi smo bili sa franina 3 mjeseca u klaićevoj i dogovorili se sa dr da dođemo 2 mjeseca nakon operacije nepca. kako nam tada dolazi druga operacija odgodit ćemo pretragu za poslije budući da se meni sada više ne žuri s tim, a pogotovo nakon ovog iskustva od dabrek
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #18 : 18. Prosinac 2008, 21:19:57 »

konacno smo uspijeli napravit pretragu sa sluhom na desno uho cuje normalno a na ljevo nesto slabije nista zabrinjavajuce.. ;Dpozdrav svim mamama i tatama... Sirast
Evidentirano

pozz swima
MARIJA
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 28


Profil Email
« Odgovor #19 : 15. Siječanj 2009, 22:45:21 »

molim vas ako netko ima iskustva sa cjevčicama da mi odgovori. naime, prije skoro godinu dana stavili smo cjevčice jer je timpanometrija svaki put bila krivulja tipa b. prije par dana smo bili na kontroli i na nalazu mi piše da su cjevčice prohodne, bubnjići bez refleksa, u desnom uhu cjevčica samo što nije ispala, a u lijevom je još unutra. dogovorili smo se za par mjeseci  ponovno doći na kontrolu i onda izvaditi cjevčice ako same ne ispadnu. mene zanima koliko često ispadnu same da ne treba anestezija, da li se one vade jer su učinile svoje ili kako to već ide....
ako se izvade  i da li se ponovno stavljuju nakon nekog vremena,  hvala
Evidentirano
Mravic
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Sead
Postova: 14


Profil Email
« Odgovor #20 : 19. Lipanj 2009, 22:02:46 »

Da se prijavimo i ovdje...
Mi smo isli na ispiranje usiju,treba da radi nalaz sluha..Ispiranje nije uspjelo,pa trebamo opet ici...Javim vam rezultate,ako vas bude zanimalo...
Ljubite djecicu
Evidentirano
 Str: 1 [2]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.327 sekundi uz 18 upita.