Udruga Osmijeh
28. Ožujak 2024, 15:58:21 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: moja curica ide na operaciju  (Posjeta: 11356 )
MARIJA
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 28


Profil Email
« : 20. Rujan 2008, 16:41:19 »

svaki dan  palim internet, gledam ovu stranicu, tražim još po internetu sve o rascjepu, o čitanju nalaza i već me hvata panika za operaciju 1.10. samo mi se mota po glavi da li će nalazi biti u redu, kako će proći operacija, kako će to izdržati moj mali miš...
kako joj objasniti neke stvari kad već sad kad vidi bilo koga u bijelom mantilu bježi i plače. sad su joj 2 godine, bilo je dosta lakše dok ja bila manja i nije ništa znala. a sada već i obavljanje pretraga po domu zdravlja je traumatično.jedva smo napravili ekg, u ponedjeljak radimo krv, mokraću i bris grla i onda čekamo do četvrtka nalaze i konačnu potvrdu. strah me najviše brisa jer mi lagano kašlje. zapravo prije desetak dana je imala onaj suhi kašalj kao da je duši, pa je popila bočicu prospana i sad puno manje kašlje i taj kašalj mi izgleda puno zreliji. zakašlje najčešće ujutro ili pred zoru. nema temperaturu, lijepo jede, ne slini. šta mislite da li će biti bris ok.?
znam da puno pitam, ali ja sam samo zabrinuta i nervozna mama

još nešto, da li netko zna kojim se redom ide na operaciju?
hvala
Evidentirano
ANTONIO
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Antonio
Postova: 12



Profil
« Odgovor #1 : 20. Rujan 2008, 21:20:04 »

DRAGA MARIJA
ZNAM DA VAM JE SVE OVO MUCNO I DA VAS JE STRAH ALI SIGURNO CE SVE BITI U NAJBOLJEM REDU SA VASOM CURICOM .JA VAM SADA ISKRENO RECENO VISE NISAM U TOKU SA TIM POCETNIM OPERACIJAMA JER JE MOM ANTONIU SEDAM GODINA PA SAM TO VEC POLAKO I ZABORAVILA ,ALI TU JE PUNO MAMA KOJE SADA PROLAZE  ISTE STVARI KAO I VI PA CE VAM SIGURNO ONE MOCI VISE RECI O SVEMU TOME.MI VAM SADA MUKU MUCIMO SA TONIJEVIM ZUBIMA KOJI SU NAŽALOST U JAKO LOŠEM STANJU,ALI SE NADAMO DA CE TO SVE JEDNOG DANA BITI OK.POZDRAV I SRETNO NA OPERACIJI.


 












Evidentirano
MARIJA
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 28


Profil Email
« Odgovor #2 : 20. Rujan 2008, 21:36:20 »

puno vam hvala na ovim riječima jer uistinu smiruju. iskreno se nadam da će sve biti u redu i da će moja lucija biti dobro. znam da će sve ovo jednog dana biti iza mene, sve se da pretrpjeti samo da moj mali miš to prođe bez problema.
nadam se i da će sa antonijevim zubićima sve biti u najboljem redu.
tješi me činjenica da za ove naše probleme ima lijeka.
veliki pozdrav i poljubac malom antoniju.
Evidentirano
ANTONIO
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Antonio
Postova: 12



Profil
« Odgovor #3 : 20. Rujan 2008, 21:46:06 »

HVALA I VAMA I SUPER JE STO IMAMO OVAJ FORUM JER SI MOŽEMO NAPISATI PAR RIJECI UTIJEHE U TAKO ZA NAS RODITELJE TEŠKIM TRENUCIMA KADA SU U PITANJU NASI MALI MIŠICI.PUSA LUCIJI I JAVITE KAKO JE SVE PROŠLO.




Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #4 : 08. Listopad 2008, 16:18:02 »

Nadam se da je operacija dobro prosla  i da je vasa mala curica dobro...Prije 6 mjeseci marko je operiro usnu svaki dan ozuljak se sve manje vidi..Bili smo na kontroli i  u prvom mjesecu cemo na operaciju tvdog nepca...Trebamo biti samo hrabri i jaki jer sve ce biti dobro a tako su nam i djecica sigurnija...Evo slikice od marka 5 mjeseci poslje operacije..
Evidentirano

pozz swima
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #5 : 08. Listopad 2008, 16:25:03 »

Evo jos jedna slikica...mekog nepca krivo sam gore napisala Vrtim očima.pozdrav..vece slikice cu stavit u galeriju za slike
« Zadnja izmjena: 08. Listopad 2008, 16:27:55 drabek » Evidentirano

pozz swima
MARIJA
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 28


Profil Email
« Odgovor #6 : 08. Listopad 2008, 23:38:59 »

pozdrav drabek,

opracije je odgođena za kraj 10. mjeseca jer se lucija prehladila. idući  tjedan ponovo vadimo nalaze i nadamo se najboljem. vaš mali mišić je presladak
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #7 : 09. Listopad 2008, 08:22:05 »

Pozdrav...Nadam se dace vasa mala lucija ozdraviti...hvala Sirast
Evidentirano

pozz swima
hrvatica
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #8 : 29. Lipanj 2010, 21:10:05 »

Ma sve će biti ok,samo se pomolite Bogu,bolje da se toga što prije riješi i odgajajte ju kao normalnu osobu,ne spominjite joj taj rascjep i ne tjerajte ju da se druži s drugom djecom s rascjepom jer se neće osjećati normalno,već izopčeno,i to vam je to
Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.052 sekundi uz 17 upita.