Udruga Osmijeh
28. Ožujak 2024, 12:01:35 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Kako vam se sviđa ideja igraonice u bolnici
Pun pogodak - 15 (93.8%)
Jako mi se sviđa - 1 (6.3%)
Sviđa mi se - 0 (0%)
Ne znam - 0 (0%)
Ne sviđa mi se - 0 (0%)
Ukupno Glasova: 15

 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: Igraonica u bolnici  (Posjeta: 17153 )
osmijehadmin
Administrator
Jr. Member
*****
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 70


Vaš administrator


Profil
« : 24. Kolovoz 2008, 21:43:10 »

Pozdrav svima.

Znate li kako napreduju radovi na igraonici u bolnici? I kako ide s opremanjem? Što sve još treba itd.

Ako netko ima više informacija neka posta ovdje.

Hvala.
Evidentirano

osmijehadmin
Administrator
Jr. Member
*****
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 70


Vaš administrator


Profil
« Odgovor #1 : 11. Rujan 2008, 14:27:39 »

Zna li netko mogu li se već donositi neke stvari u igraonicu?

Mi vjerovatno idemo 15. na operaciju, pa smo mislili nešto donijeti sa sobom (mini stolić + klupice za male bebaste).

Hvala.
Evidentirano

Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #2 : 21. Rujan 2008, 22:18:41 »

pozdrav! Neznam da li ste otišli u bolnici niste se ništa javili! Evo da vam javim da su svi građevinski radovi gotovi! Dostavljeni su stol i stolice koje je donirala jedna mala firma koja pravi namještaj! Sada se treba vidit što ćemo dalje mislim da će se više znati nakon sastanka! Trenutno se pregovara oko kupnje ekg al sve će se još znati službeno ! I jedna mama riješava da nem igraonicu igračkama opremi one2play! Javite se da ćujemo da li ste operirani!Lp iz Vrbovca!
Evidentirano
osmijehadmin
Administrator
Jr. Member
*****
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 70


Vaš administrator


Profil
« Odgovor #3 : 22. Rujan 2008, 10:53:41 »

Pozdrav svima.

Evo vratili smo se. Matija je dobro, fino papa i pije. Nismo ništa ipak ponijeli u igraonicu pošto sam prije nego što smo krenuli dobio informaciju da sve što je u igraonici mora biti CE certificirano.
Evidentirano

ANTONIO
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Antonio
Postova: 12



Profil
« Odgovor #4 : 22. Rujan 2008, 22:18:21 »

EVO SAMO DA JAVIM DOBILI SMO POZITIVAN ODGOVOR ZA IGRAČKE.IGRAČKE STIŽU USKORO U NAŠU IGRAONICU..
Evidentirano
doc
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 35


Profil
« Odgovor #5 : 25. Rujan 2008, 18:28:28 »

Podsjećam sve članove Udruge ali i sve zainteresirane da dođu na naš slijedeći sastanak 4. listopada u 11 sati u prostorijama Edukacijsko rehabilitacijskog fakulteta. Prof Marn i dr Ožegović održat će kratko predavanje o ulozi audiologa u našem timu te važnosti praćenja nalaza na srednjem uhu kod djece s rascjepima.
Također vas želim obavijestiti da će u utorak 4. rujna na radio Sljemenu dr Vitković biti gost oko 15.30 te će biti razgovora o specifičnosti anestezije kod male djece s posebnim osvrtom na bebe s rascjepom. Dr Vitković je anesteziolog iz našeg tima i educira se za korištenje fibera u anesteziji (instrument koji smo kupili preko Udruge).
Na web stranici je i njen tekst o anesteziji kod male djece a koji će izaći i u idućem broju časopisa "Zdrav život".
Evidentirano
miro
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: ANTE
Postova: 21



Profil
« Odgovor #6 : 26. Rujan 2008, 14:04:12 »

Ova obavijest od DOC nije mi najjasnija .Jeli greška da je na radio Sljemenu govor anesteziologa 4.rujna, ili je to već bilo.
Pozdrav ekipi
Evidentirano
doc
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 35


Profil
« Odgovor #7 : 26. Rujan 2008, 16:17:55 »

Ispričavam se i dobro da ste primjetili, emisija je 30 rujna (utorak) u 15.30.
Evidentirano
osmijehadmin
Administrator
Jr. Member
*****
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 70


Vaš administrator


Profil
« Odgovor #8 : 30. Rujan 2008, 19:30:48 »

Stigle su igračke! Hvala one2play na donaciji.

Sliku visoke rezolucije možete vidjeti na naslovnici naše web stranice http://www.udruga-osmijeh.hr/
« Zadnja izmjena: 02. Listopad 2008, 09:19:59 osmijehadmin » Evidentirano

martina33
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 15


Profil Email
« Odgovor #9 : 20. Listopad 2008, 22:49:43 »

Svaka pohvala za igraonicu, koja je super. Iako je naš Dominik još premaleni za igraonicu (4 mjeseca) - jako mi se sviđa ideja.
Ako ih nakon operacije i malo boli kroz igru će nakratko zaboraviti na to, a malo će i mame možda odmoriti ako se zaigraju. Smješko

Poz..
M
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #10 : 22. Listopad 2008, 21:10:52 »

vjerujem da ce moj mali misic se igrati tamo jos nas samo 2 mjeseca dijeli do operacije.. Cerim se
Evidentirano

pozz swima
MARIJA
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 28


Profil Email
« Odgovor #11 : 22. Listopad 2008, 22:23:32 »

mi smo idući tjedan na operaciji tvrdog nepca i nadam se da će igraonica barem malo olakšati bolničke dane mojoj luciji i meni naravno....

pozdrav malim anđelima
Evidentirano
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #12 : 03. Prosinac 2008, 23:54:07 »

Eto malo novosti i iz igraonice,,,,,
JUcer sam dovezla i stol za prematanje beba,a u petak cu još dovest i stolice za odrasle,ormaric za igracke se radi i biti ce do Bozica  nadam se i on gotov!!!
A danas sam se jako iznenadila jer cemo i tv i dvd vjerovatno uskoro dobiti ali to cu vam jos javiti
Iako dok cemo mi bitiponovo na odijelu Fran ce vec biti veci ali danam se da ce vam svima biti ugodno u prostoru koji se je uredio da vam olaksa one najnapetije dane koje svi jako dobro poznajemo!!!!
Puno pozdrava od Frana i obitelji!!!!
Kiss najmanjima i najhrabrijima!!!

E da i jos nesto kupljen je i sterilizator za bocice koji ce nasim sestrama bar malo olaksat posao koji onako strpljivo rade za nas i jos jednom im hvala!!!
Evidentirano
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #13 : 06. Prosinac 2008, 11:41:48 »

Pozdrav eto sv.Nikola donio tv i dvd uskoro i ti dolazi na odijel!!!!!! Namigujem
Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.092 sekundi uz 20 upita.