Udruga Osmijeh
28. Ožujak 2024, 17:59:47 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: držit nam palćeve  (Posjeta: 13817 )
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« : 02. Svibanj 2008, 02:47:27 »

Evo upravo sam se vratila sa zvjezde! Fran je dobio vodene kozice koje su se zakomplicirale i morao je ostat!Srce mi je puklo jer nisam mogla ostati sa njim al ranom zorom idem gore borit se da ostanem bar na stolcu ako ne dobim apartman! Nemogu vjerovat da se od banalnih kozica može sve zakomplicirat i to baš njemu! :(Držite nam fige da sve prođe u redu!
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #1 : 02. Svibanj 2008, 06:58:41 »

Drzimo vam figa nadam se da ce sve biti u redu...a sta se tocno zakompliciralo i kako je mali fran sada.....
Evidentirano

pozz swima
dixie
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 46


Profil
« Odgovor #2 : 02. Svibanj 2008, 23:43:46 »

Nadam se da će sve biti ok. Pa kako se uspjelo zakomplicirati? Ja još nisma preboljela ni jednu dječju bolest i samo sam se nadala da me u trudnoći neće uhvatiti
Evidentirano
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #3 : 03. Svibanj 2008, 00:19:19 »

evo sad sam se vratila sa zvjezde nikako da ga uspavam dobio je jako puno kozica zbog čega su se neke upalile i izazvale streptokoknu upalu a potom i osip za koji kažu da je šarlah a to u kombinaciji dovodi do temperature oko 40 fran je grozno ima ćak kozica i na rascijepu i u nosiću koji još uvijek ima konćiče od prve operacije! Sutra ću dobit apartman pa se javim tek kad se vratimo a nadam se da će to biti do pon!
Evidentirano
tajana
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 39


naš život


Profil
« Odgovor #4 : 05. Svibanj 2008, 09:43:40 »

kako je danas mali fran?
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #5 : 05. Svibanj 2008, 14:33:19 »

nadam se da ce sve brzo proci i da ce jako brzo ozdraviti..
Evidentirano

pozz swima
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #6 : 06. Svibanj 2008, 08:39:50 »

Evo stigli smo doma! Fran je puno bolje! Više nema temperature pa su nas pustili al se svi čude koliko ima kozica! Još 7 dana moga biti na antibiotiku! Moram priznat  da nam je ovo bilo najružnijeiskustvo do sad, jer je bio 3 dana ležao i nije htio hodati tek je nakon 7 antibiotika malo živnuo al još uvijek neće jesti! Mogu vam reći da sam oduševljena sa osobljem na zaraznoj jer se stvarno brinu! A šta se tiće rascijepa moram priznat da skoro nitko nije ni primjetio dok nismo rekli a jedan doktor je bio oduševljen kako je dobro napravljeno! Samo sam malo bila razoćarana kako neko med.osoblje malo zna o rascijepu ! Neodlučan Neodlučan
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #7 : 09. Svibanj 2008, 10:47:39 »

ma bitno da sve dobro prolazni,a to da znaju malo o rascijepu to nije nista nepoznato nisu ni znali kad je moj marko bio na operaciji bruha sa 2 mjeseca. Smješko
Evidentirano

pozz swima
tajana
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 39


naš život


Profil
« Odgovor #8 : 09. Svibanj 2008, 11:14:11 »

i mi još moramo na operaciju bruha  Tužan, dok je bio star oko 2 mj. pojavila mu se mala kvržica iznad pišolinca pa su nam rekli da će se to morati riješiti operacijom ali kada se sredi nepce, vjerujem da to nije veliki zahvat i da neće morati dugo ostati u bolnici...
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #9 : 10. Svibanj 2008, 15:42:12 »

Moj marko je isto tamo imo al ga je ocito jako boljelo jer je dva dana vristo prvi dan sam isla kod doktorice i napravili sve nalaze i sve je drugo bilo u redu posto mu bruh nije bio ukljesten nije ga trebalo bolit al ocito da ipak je,otisli smo na hitnu sa njim i odma su ga operirali jer je odbijo cijeli dan hranu.Operacija je bila gotova za pola sata a sada mu se vec oziljak uopce nevidi..treci dan je iso doma  a iso bi i drugi da nije bila nedelja.Nazalost nisam mogla biti sa njim u bolnici a zamjeram sto ga na rebru niko nije znao nahranit sa rascijepom...Tako da sam prakticki ostala snjim sjedecki cijeli dan od 6 ujutro do 11 navecer a ponoci kazu da su ga jedva na hranili i to sa spricom jel da jednostavno neznaju....Samo je jedna sestra bila upoznata sa rascijepima...Posto je imo samo dva mjeseca bojali su se ga operirat pa smo jos tri sata morali cekat glavnog doktora za to...Ali hvala bogu sve je dobro proslo....Iskoro pa zaboravila na to..Nemoras se previse brinuti jer vjeruj mi vec drugi dan ce se probuditi bes toga ali  nece biti previse nervozan mozda samo malo pospan... Smješko za razliku od rascijepa ovo je maciji kasalj... Cerim se
Evidentirano

pozz swima
 Str: [1]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.07 sekundi uz 17 upita.