Udruga Osmijeh
29. Ožujak 2024, 03:09:07 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5
  Ispis  
Autor Tema: SVAŠTARA  (Posjeta: 65797 )
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #45 : 24. Kolovoz 2008, 18:01:40 »

HALO EKIPO EVO SUTRA JE DAN D! UJUTRO ZOVEMO U BOLNICU I POTOM AKO JE SVE OK ODEMO NA OPERACIJU DRŽI TE NAM FIGE!
JAVIM SE ĆIM STIGNEMO KUĆI!
PUSA SVIM MALIŠANIMA!
Evidentirano
osmijehadmin
Administrator
Jr. Member
*****
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 70


Vaš administrator


Profil
« Odgovor #46 : 24. Kolovoz 2008, 20:26:53 »

sretno!!!
Evidentirano

miro
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: ANTE
Postova: 21



Profil
« Odgovor #47 : 25. Kolovoz 2008, 08:31:36 »

Puno sreće. Držimo Vam palčeve.
Evidentirano
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #48 : 25. Kolovoz 2008, 16:09:52 »

HALO EVO NAS,ODGOĐENA
JE OPERACIJA,U ĆETVRTAK ĆEMO ZNATI VIŠE!
Evidentirano
martina33
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 15


Profil Email
« Odgovor #49 : 26. Kolovoz 2008, 21:21:48 »

Pozdrav svima.
Evo i nas nakon nekog vremena. Dogovorili smo termin za operaciju (19.09.),pa nam držite fige da se ne razbolimo i sl.
Inače smo ok, papamo super i rastemo.

javimo se ponovo malo prije operacije ili nakon da podijelimo iskustva sa vama.

pozdrav
M..
Evidentirano
osmijehadmin
Administrator
Jr. Member
*****
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 70


Vaš administrator


Profil
« Odgovor #50 : 27. Kolovoz 2008, 10:04:39 »

Evo mi sad dogovaramo za 15.09.

Pozdrav svima
Evidentirano

Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #51 : 27. Kolovoz 2008, 10:40:09 »

EVO NAS SUTRA U 9 SMO NA PROGRAMU JAVIMO SE ĆIM ĆEMO DOĆI DOMA JEL NAM JE TATA MALO NEPISMEN INFORMATIĆKI DA VAS IZVJESTI! MARTINI I BEBEI A I TATI PUNO POZDRAVA I SLOBODNO SE JAVITE!I ADMINU I VAMA SVIMA PUNO POZDRAVA!
Evidentirano
MARIJA
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 28


Profil Email
« Odgovor #52 : 27. Kolovoz 2008, 14:31:48 »

puno sreće sutra! mi idemo u srijedu na kontrolu i dogovor za treću operaciju -tvrdo nepce!također ćemo kod dr.ožegovića na kontrolu da vodimo da li su cjevčice na mjestu(stavili smo ih u 2. mjesecu, u 5. je sve bilo u redu i sada idemo ponovno na kontrolu da vidimo da li su još na mjestu).
da li je još netko stavljao cjevčice i što je bilo kad su ispale?
kako idu radovi u igraonici, što još treba?
pozdrav iz sunčanog neuma
Evidentirano
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #53 : 30. Kolovoz 2008, 14:35:06 »

 :)EVO MI SMO STIGLI KUĆI! FRAN JE DIJETE KAKVO TREBA POŽELJETI ON JE 24 SATA NAKON OPERACIJE RASTURAO PO HODNIKU I VALJO SE OD SMIJEHA OPEARIRAN JE U ĆATVRTAK I SVE JE SUPER PROŠLO!  :PMALO NAS MUĆI NOĆ JER PUNO VRIŠTI A I KARTONĆAIĆA NA RUKAMA NAM PRAVE DOSTA PROBLEMA....ALI IZDRŽAT ĆEMO NEKAKO TIH MJESEC DANA! I MI IMAMO CIJEVĆICE OD 11 MJESECA I PUSTIT ĆE IH DA TAKO I OSTANU JOŠ UVIJEK SU NA MIJESTU! A ŠTA SE TIĆE IGRAONICE SVE JE ISTO RADOVI SU ZAVRŠILI A MI GANJAMO DONATOREhahah! POZDRAV!
Evidentirano
MARIJA
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 28


Profil Email
« Odgovor #54 : 06. Rujan 2008, 14:36:53 »

drage mame i tate,
1.10. idemo na operaciju tvrdog nepca. (ako nalazi budu uredni) ako netko nešto zna o hranjenju i samoj operaciji neka mi javi! da li je tko od vas ostvario pravo na produženi porodiljni dopust i da li bilo problema?
Evidentirano
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #55 : 07. Rujan 2008, 21:10:42 »

pozdrav! Evo mi smo upravo prošli tjedan operirali tvdo nepce! Hranjenje vam je isto kao i za meko nepce! Što znaći 1,5 mjesec samo miksano i puno tekućine! Najveći problem su nam  uistinu samo kertonćići na rukama! Upće se ne žali da ga nešto boli osim što je ljut radi kartonćića!
A što se tiće prodiljenog dosusta mi to pravo koristimo i nismo imali nikakvih problema da to ostvarimo!
Pozdrav i sve najbolje Vam želimo za operaciju!
Evidentirano
berry99
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #56 : 12. Rujan 2008, 22:07:27 »

Evo da i ja nešto napišem,napokon sam uhvatio vremena i sjeo za kompjuter,žao mi je što sam toliko dugo izbivao s foruma,još jednom pozdravljam sve roditelje i njihovu djecu!Nadam se da su svi ok!Želim puno sreće novim roditeljima koji će se suočiti s ovim problemom!No kao što sam rekao prije par mjeseci,to ne mora biti toliki problem!Razumijem brigu roditelja kada djeca ostaju u bolnici na operaciju,no reći ču vam nešto iz svog iskustva kada sam ležao,osoblje je stručno!Veoma ljubazno sam bio primljen prije par godina na operaciju,sve što sam trebao bilo mi je osigurano!Više sam se osječao kao u hotelu nego u bolnici Smješko :)Zato dragi roditelji budite hrabri i jaki i znajte da su vaša djeca u dobrim rukama ! Još jednom pozdrav svima! I do sljedeči puta nadam se da če to ipak trajati krače nego prošli puta!!  Cerim se
Evidentirano
martina33
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 15


Profil Email
« Odgovor #57 : 21. Rujan 2008, 08:34:38 »

mame i tate lijepi pozdrav. Mi smo bili na operaciji u četvrtak i sad smo doma. U srijedu idemo natrag na vađenje konaca. Sve je prošlo super, Dominik se 2 sata nakon operacije smijao i papao ko veliki. Taj dan je stvarno bio i više nego gladan. Najgore mi je bilo kad su ga uzeli u operacijsku salu, srce mi se prepolovilo, ali i to je prošlo. Sad još da izvadimo končiće i gotovo. Mi smo imali samo rascjep usne, pa ako nekome treba neka informacija slobodno neka se javi.

Veliki pozdrav i pusa malim anđelima i roditeljima.

Martina
Evidentirano
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #58 : 21. Rujan 2008, 22:13:34 »

ej pozdrav vam svim! Jako mi je drgo da je sve super prošlo! Puno pusica malom hrabrici!
Evidentirano
tajana
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 39


naš život


Profil
« Odgovor #59 : 22. Rujan 2008, 10:46:46 »

pozdrav svima...
nakon dugog iščekivanja prošla je i naša druga operacija koja je bila 15.09.operirali smo meko nepce i dio tvrdog, sve je dobro prošlo i
Matija je sve to dobro podnio, prvi dan nam je bilo teško gledati ga tako bubanog ali već drugi dan poslije operacije nas je lijepo iznenadio,
već je bio na nogama, fino je papao, naš mali smiješko nam se vratio...i naravno svakim danom je bio sve bolje, sada kad smo kod kuće
ne možemo ga zaustaviti, jedino ga koče malo kartončići na rukama ali i na njih se polako privikava...uglavnom sretan je kada ih skinemo
jer naravno kako nam i zubići izlaze prvo što napravi je ruke u usta, mislimo da će s vremenom i ta slatka navika nestati...
uglavnom budućim mamama i tatama želim reći da je sve to teško prolaziti i gledati ali na kraju sve to oni izguraju jer su naše male
hrabrice, nismo ni svjesni koliko su jaki...
drago mi je vidjeti da će igraonica napokon doći u funkciju jer to je spas za mame i djecu, maleni će se bar malo umoriti od igre pa će
i bolje spavati, što će mame biti jako sretne...  Sirast

kao i svaka mama što bi rekla ako želite nešto više saznati pitajte jer mi smo uvijek tu da pomognemo i utješimo

pozdrav velikima i pusa malenima

tajana
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.182 sekundi uz 18 upita.