Udruga Osmijeh
29. Ožujak 2024, 08:17:17 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5
  Ispis  
Autor Tema: SVAŠTARA  (Posjeta: 65801 )
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #30 : 01. Srpanj 2008, 20:50:35 »

Ej drago mi je da ste nam se javili! I ćestitamo na prelijepoj prinovi! Puno pusa malom anđelu!
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #31 : 02. Srpanj 2008, 09:26:31 »

POZDRAV I TEBI MARTINA...
Evidentirano

pozz swima
osmijehadmin
Administrator
Jr. Member
*****
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 70


Vaš administrator


Profil
« Odgovor #32 : 02. Srpanj 2008, 14:38:41 »

a pozdrav tatama ništ'. Ima tu i tata  Smješko

Pozdrav svima. 
Mama Martina je dobro, malo neispavano ali sve ok. Obitelj se povećala za malog Dominika. Rođen je 03.06.2008., ima rascjep usne (nije velik) i sutra (02.07.) idemo na prvu kontrolu kod dr.Knežević i dogovor za operaciju koja bi najvjerojatnije bila u jesen.
Javim se ponovo sa novim informacijama.
Pozdrav mamama i malim anđelima.
Evidentirano

miro
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: ANTE
Postova: 21



Profil
« Odgovor #33 : 03. Srpanj 2008, 09:36:28 »

Čestitke za prinovu. Malom Dominiku puno sreće i zdravlja a i svima ostalim. Evo i ja ću uz mame pozdraviti sve TATE jer i oni su neizostavni dio svega. Pozdrav cijeloj ekipi. Miro
Evidentirano
martina33
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 15


Profil Email
« Odgovor #34 : 10. Srpanj 2008, 18:11:16 »

Ko prvo pozdrav svim TATAMA i to veliki veliki i isprika što sam ih zanemarila.
mi smo bili kod dr. Knežević, sve je onako kako smo vidjeli na UZV, operacija će biti sredinom 9-og mjeseca.
Eto toliko za sada pa se javim kad budem imala nekih novosti.
Inače smo dobro, rastemo u duljinu puno (prvi mjesec 7cm i 1kg smo dobili), pa se nadam da će sve ostalo biti ok i da će operacija brzo doći i proći.

Veliki poljubac za malene i pozdrav za Mame i Tate.
Evidentirano
miro
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: ANTE
Postova: 21



Profil
« Odgovor #35 : 16. Srpanj 2008, 13:56:24 »

Vidim u zadnje vrijeme i par novih članova da se registriralo. Drago nam je da je tako, ali isto bi valjalo da ne ostane samo na tome. Valjalo bi napisati par riječi o svom slučaju, jer nikada ne znate kako Vam dobar savjet nekog člana može puno vrijediti. Tu smo da jedni druge pomažemo prebroditi zajedničke probleme, a kad s nekim možeš razmjeniti iskustva, čuti drugo mišljenje, vjerujte sve je puno lakše.
Evo, meni bi iznimno bilo drago prisustvovati sastanku udruge, ali iz Širokog Brijega malo mi se nezgodno uputiti u Zagreb. Volio bih se vidjeti sa svima, popričati, nasmijati se...
Eto, zato ovim putem apeliram na nove članove (mada ni ja nemam veliki staž) da slobodno izraze svoje misli, probleme ili slično. Znam da je ljeto, vrijeme odmora, vrućine , nezgodno sjesti pa pisati ali eto.
ZAJEDNO SMO JAČI !
Topli pozdravi iz sunčane Hercegovine svim mamama i tatama, a pogotovi našim malim anđelima od malog Ante

Tata Miro
Evidentirano
MARIJA
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 28


Profil Email
« Odgovor #36 : 16. Srpanj 2008, 23:23:12 »

pozdrav svim malim anđelima i njihovim roditrljima iz neuma.
rodila sam 2006. luciju sa rascjepom usne i nepca s desne strane. bio je to strašan šok, nisam znala ništa a i to mi je prvo dijete bilo. doktori u rodilištu nisu bili niti malo obzirni prema meni.moja luca će idući mjesec napuniti dvije godine, na zimu nas čeka treća opracija, stavili smo cjevčice, idemo u logopeda i sve je u redu.
žao mi je što ne mogu prisustvovati vašim sastancima, bilo bi mi jako drago. želim samo reći da su dr. knežević i sestre na odijelu najljubaznija "ekipa" na svijetu. tek kad sam došla u zg vidjela sam da nisam jedina, da ima pomoći i da ja nisam kriva za to što se desilo mojoj curici.prije 8 mjeseci rodila sam još jednu curicu i sve je u redu. nisam išla na nikakve dodatne pretrage da vidim da li ima rascjep jer sada zna m da se to može riješiti i da me u zg čekaju prekrasni ljudi koji boravak mene i moje luce u bolnici olakšaju. nakon onakvog tretmana u rodilištu nisam imala vjere ni u doktore, ni u sestre ni u naše zdravstvo, ali "ekipa" iz dubrave 5. kata mi je vratila vjeru.
veliki pozdrav njima i hvala im na svemu.drago mi je da ima ova stranica jer znam da nisam sama.veeeeeliki pozdrav iz neuma
Evidentirano
ANTONIO
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Antonio
Postova: 12



Profil
« Odgovor #37 : 22. Srpanj 2008, 14:05:07 »

Bok svima!
Zovem se Natalija. Drago mi je što je pokrenut ovaj forum gdje možemo izmjanjivati iskustva.
2002 godine rodila sam Antonia.On sada ima 6,5 godina. Rodio se s obostranim rascjepom usne i nepca. Do sada smo bili na 2 operacije i još jedna nas čeka uskoro.Ovo do sada je sve dobro prošlo i nadam se da će tako i ova zadnja. Toliko od mene za sad. pozz
Evidentirano
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #38 : 22. Srpanj 2008, 21:20:11 »

Puno vas pozdravljam sve vas nove! Nadam se da ćete kad tad moći doći na sastanke vrlo su edukativni i uvijek se ćuje nešto novo i zanimljivo! Moram vas obavijestiti da su građevinski radovi u igraonici gotovi i danas se je nanio prvi sloj boje! Sada na nama ostaje da ju opremimo pa ako ko ima kakve ideje slobodno neka se javi! Mislim da će nam to puno pojednostavit i olakšat boravak u bolnici, evo moj Fran ide 26.8. na operaciju tvrdog nepca do tada neće biti još spremno sve al nadam se da će do jeseni biti gotovo!
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #39 : 23. Srpanj 2008, 13:43:46 »

suprer jako sam sretna sto se to pomalo radi mi samarkom idemo u 9 mjesecu na kontrolu pa cemo se vjerovatno odma dogovarat za drugu operaciju..sada je proslo 3 i pol mjeseca nakon operacije sveje ok osim usnice koja je podignuta i nosinice koja je manja al sve ce se to vratit na mjesto vrijeme radi svoje...Nadam se da ce operacija mačog frana dobro proci a i daleko je jos do tad...Kako jemali fran?Ovo sa igraonicom je dobra zamisao bar sad necemo morat cijele dane setat sa djecicom po hodnicima... A i clanske iskaznice isto tako....pozdrav svim mamama i naravno tatama :Dpozdrav i novima nadam se da ce vas biti sve vise... Namigujem
Evidentirano

pozz swima
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #40 : 23. Srpanj 2008, 17:00:12 »

Fran je super evo vratili smo se sa mora iako kada je 4 dan skužio kako se je super kupati nisam imala mrvicu mira jer sam ga morala stalno ogranićavati radi cijevćica u ušima! Evo danas sam našla donatora za stol i stolice za igraonicu i obećali su da će doći do 20.8.
Evidentirano
ANTONIO
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Antonio
Postova: 12



Profil
« Odgovor #41 : 29. Srpanj 2008, 20:47:58 »

Molila bih da se javi netko od Vas u vezi igraonice.Mislim da sam našla neku donaciju
igračaka.Trebala bi samo neki službeni dokument od udruge da mogu poslat u tu firmu.Bok  pišite.
Evidentirano
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #42 : 02. Kolovoz 2008, 10:49:54 »

Ajde možete se meni javit na mail ili vam preko pp šaljem broj mobitela!
Pozdrav!
Evidentirano
ANTONIO
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Antonio
Postova: 12



Profil
« Odgovor #43 : 10. Kolovoz 2008, 16:56:29 »

Oprostite što se nisam javila bila sam na moru. Ja sam se u međuvremenu čula sa profesoricom Anom pa mi je ona rekla da su sada svi na godišnjem pa kada se vrate da mi se budu javili.





Evidentirano
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #44 : 12. Kolovoz 2008, 12:14:35 »

javio je meni doktor sve ja kod mene spremno i ćekam da se javite!
Pozdrav!
Monika!
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.422 sekundi uz 18 upita.