Udruga Osmijeh
29. Ožujak 2024, 01:04:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 5
  Ispis  
Autor Tema: SVAŠTARA  (Posjeta: 65796 )
osmijehadmin
Administrator
Jr. Member
*****
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 70


Vaš administrator


Profil
« Odgovor #15 : 06. Travanj 2008, 09:56:08 »

ma super je. kako vrijeme bude odmicalo nosic se vraca na mjesto i usnica se namjesta. misici su sad spojeni i kako ih vise bude koristio tako ce to sve bolje izgledati.

matiji je proslo 4-5 mjeseci od operacije i sada je nosic skoro na mjestu, na usnici se oziljak jedva vidi, i jos je blago podignuta ona strana usne gdje je bio rascjep. samo treba vremena. drzimo fige da se mali heroj sto prije vrati kuci.
Evidentirano

dixie
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 46


Profil
« Odgovor #16 : 09. Travanj 2008, 00:38:06 »

i ja sam sretna da vam je sve dobro prošlo. super!!!
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #17 : 11. Travanj 2008, 07:16:06 »

Mogu vam reci da svaki dan ima sve vise novih...tako treba!hvala mamama na dobrim zeljama.. Smješko
Evidentirano

pozz swima
tajana
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 39


naš život


Profil
« Odgovor #18 : 19. Travanj 2008, 21:27:44 »

Kako nam je mama Martina, dali su gotove pripreme za novog slatkog člana obitelji, zna li se hoće li biti curica ili dečkić?   Cerim se

pozdrav
Evidentirano
martina33
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 15


Profil Email
« Odgovor #19 : 08. Svibanj 2008, 14:26:32 »

Pozdrav svima, vidim da je ovdje pitanjce za mene, a ja neodgovorna nisam pogledala i odgovorila. Moja isprika. Malo smo bili zauzeti oko odlazaka lječnicima, pa nisam stigla.
Hvala na pitanju dobro sam. Pripreme za novog člana su većinom završile, ostalo mi je još 20 dana do termina, pa ćemo vidjeti. Bili smo u Zg kod doc Knežević koji je i više nego ljubazna i draga osoba i uljeva neizmjerno povjerenje. Dogovorili smo se da ćemo se vidjeti mjesec dana nakon poroda. Bez obzira na sve malo nas je umirio i pripremio na ono šta nas čeka. Sada smo već dosta bolje (početni šok je prošao) i čekamo porod pa da vidimo malog anđela i kako će to izgledati.
Trebao bi biti dečko i za sada smo odabrali ime Dominik.
Pozdrav svim mamama i malim prinčevima i princezama.

P.S. Jako, jako mi je drago da postoji ovakav forum.
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #20 : 09. Svibanj 2008, 10:43:40 »

Ma tako Martina nemoj se previse zanemarati jos malo pa ce tvoj andeo doci na svjet a kad ga vidis kako god izgledao rascijep to ti nece biti problem...po mom misljenu to su posebna djecica puna ljubavi koje im treba vratiti i nemoj se brinuti kako ce to izgledati u pocetku jer to je rjesivi problemcic... Smješko i nemoj zaboraviti nam, javiti kad rodis i poslati slikicu da vidimo tok malog andelcica... Smješko
Evidentirano

pozz swima
miro
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: ANTE
Postova: 21



Profil
« Odgovor #21 : 17. Lipanj 2008, 12:46:39 »

Danas sam se uclanio jer je mom sinu Anti treci rodjendan danas, a rodjen je sa rascjepom usne.
Pozdrav svima
miro
Evidentirano
tajana
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 39


naš život


Profil
« Odgovor #22 : 17. Lipanj 2008, 14:49:54 »

Sretan rođendan malom Anti...želimo mu da bude sretan i uvijek nasmiješen... Smješko Smješko Smješko

pozdrav i pusa
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #23 : 17. Lipanj 2008, 16:30:58 »

Sretan rodendan!
Evidentirano

pozz swima
miro
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: ANTE
Postova: 21



Profil
« Odgovor #24 : 18. Lipanj 2008, 08:41:37 »

Iskreno hvala na cestitkama i željama za  stalni osmjeh!
Evidentirano
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #25 : 18. Lipanj 2008, 14:47:34 »

I mi se pridružujemo čestitkama!
Evidentirano
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #26 : 18. Lipanj 2008, 14:49:49 »

Da li netko ima broj telefona od onog ortodonta šta se je prićalo na prvom sastanku koji je imao rascijep a ima ordinaciju negdje kod Sheratona!
Evidentirano
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #27 : 21. Lipanj 2008, 13:37:28 »

Da li ko zna šta o Martini?
Evidentirano
tajana
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 39


naš život


Profil
« Odgovor #28 : 23. Lipanj 2008, 12:25:05 »

...i mi bi voljeli znati kako je nova obitelj i mali limač  Smješko
Evidentirano
martina33
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 15


Profil Email
« Odgovor #29 : 01. Srpanj 2008, 13:32:35 »

Pozdrav svima. 
Mama Martina je dobro, malo neispavano ali sve ok. Obitelj se povećala za malog Dominika. Rođen je 03.06.2008., ima rascjep usne (nije velik) i sutra (02.07.) idemo na prvu kontrolu kod dr.Knežević i dogovor za operaciju koja bi najvjerojatnije bila u jesen.
Javim se ponovo sa novim informacijama.
Pozdrav mamama i malim anđelima.
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 5
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.027 sekundi uz 18 upita.