Udruga Osmijeh
28. Ožujak 2024, 13:23:59 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: [1] 2
  Ispis  
Autor Tema: Nasa Erin  (Posjeta: 28680 )
Tamara
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 17


Profil
« : 06. Kolovoz 2016, 18:22:48 »

Dragi roditelji,evo i mi smo se odlucili prikljuciti i podijeliti nase iskustvo s vama.
Naime,nasa Erin je rodjena 24.04.2016 i po porodu smo saznali da ima potpuni jednostrani rascijep s lijeve strane usne,zubnog grebena,mekog i tvrdog nepca.
Sok je bio ogroman jer nam nije bilo ni na kraju pameti da bi se to moglo desiti jer se nismo nikad susreli s tim niti nam tko u obitelji koliko znamo  nikad nije imao rascjep,a cijelu trudnocu sam bila zdrava i sve je bilo skolski kako moj ginekolog kaze.
Odmah su nas uputili u zagreb i vec sa 10 dana njezine starosti smo bili na prvom pregledu.
Zelim se zahvaliti svima sa djecijeg odjela a posebno prof.Knezevicu koji nam je sve objasnio i utjesio nas,naime  kod nas u Puli su totalno neupuceni i sve sto smo saznali o rascjepu nasli smo na internetu i kod profesora Knezevica.
Sada je iza nas prva operacija,operirana je 12.07.nasa ljubav ju je odlicno podnijela i mi smo jako zadovoljni rezultatom,toliko brige,stresa,suza i neprospavanih noci je iza nas i mogu vam reci da sam jako ponosna na nju,koliki je zapravo borac i kako je sve podnijela,bolje nego ga,jer se nisam mogla pomiriti s tim da ona tako malena mora na operaciju,moj suprug me tjesio i hvala mu na tome jer da on nije bio tako pozitivan bilo bi mi puno teze ,naime imala je samo 2,5 mjeseca,ali je bila zdrava i sa dobrom kilazom, 6,300kg.
Mogu vam reci da mi pomalo nedostaje onaj njen siroki osmijeh,jer svaki put kad bi nam se nasmijala svijet bi stao na tren.
Sada nas ceka kontrola i dogovor za iducu operaciju,koja se nadam se proci kao i prva.
Nasa ljubav se super oporavlja,jos imamo par koncica u ustima i jedan u nosicu na koje cekamo da sami otpadu.
Rado bih podijelila par slikica s vama ako ih budem znala postaviti.
Citala sam puno puta vasa iskustva i zelim vam se zahvaliti sto ste ih podijelili,ako puno su nam pomogla,a nadam se da ce i nase isto tako nekome pomoci,pa ako vas nesto zanima slobodno se javite.
« Zadnja izmjena: 08. Kolovoz 2016, 10:44:45 Tamara » Evidentirano
Tamara
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 17


Profil
« Odgovor #1 : 08. Kolovoz 2016, 11:24:42 »

Nasa ljubav,stara cca 2 h.....nismo znali da se nekoga moze voljeti toliko....
Evidentirano
Tamara
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 17


Profil
« Odgovor #2 : 08. Kolovoz 2016, 11:26:57 »

Na putu za zagreb na prvi pregled....
Evidentirano
Tamara
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 17


Profil
« Odgovor #3 : 08. Kolovoz 2016, 11:28:39 »

Najljepsi osmijeh
Evidentirano
Tamara
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 17


Profil
« Odgovor #4 : 08. Kolovoz 2016, 11:29:54 »

Rastemo....
Evidentirano
Tamara
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 17


Profil
« Odgovor #5 : 08. Kolovoz 2016, 11:31:34 »

I jos malo slikica...
Evidentirano
Tamara
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 17


Profil
« Odgovor #6 : 08. Kolovoz 2016, 11:33:31 »

Noc prije operacije...kbc dubrava
Evidentirano
Tamara
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 17


Profil
« Odgovor #7 : 08. Kolovoz 2016, 11:35:05 »

Najduzih sat vremena u zivotu,nasa uspavana ljepotica nam se vratila....
Evidentirano
Tamara
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 17


Profil
« Odgovor #8 : 08. Kolovoz 2016, 11:36:29 »

Dan poslije operacije....naznake prvog osmijeha,ponos nas....hrabri lav...
Evidentirano
Tamara
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 17


Profil
« Odgovor #9 : 08. Kolovoz 2016, 11:37:19 »

:-)
Evidentirano
Tamara
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 17


Profil
« Odgovor #10 : 08. Kolovoz 2016, 11:38:32 »

Idemo kucici,koncici su skinuti s usnice,imamo ih jos u nosicu i s unutarnje strane usne,cekamo da sami otpadu....
Evidentirano
Tamara
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 17


Profil
« Odgovor #11 : 08. Kolovoz 2016, 11:40:19 »

Dva i tri tjedna poslije,usnica malo zateze,koncici polako ispadaju....ma kao da nista nije bilo....:-))))
« Zadnja izmjena: 08. Kolovoz 2016, 11:42:07 Tamara » Evidentirano
Tamara
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 17


Profil
« Odgovor #12 : 08. Kolovoz 2016, 11:46:12 »

Sad cekamo da prodje malo vremena da vidimo kako ce se usnica formirati kada nam otpadnu svi koncici,poceli smo joj mazati kremicom i nadamo se najboljem iako nam je i s rascjepom i sada s ovim oziljkicem savrsena kakva jeste.

"Covjek samo srcem dobro vidi.Bitno je ocima nevidljivo"
Evidentirano
Maja k
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #13 : 13. Kolovoz 2016, 15:18:08 »

Pozdrav svima!Sad sam se nakon skoro 2 god od operacije vratila na forum i po stoti put pokušala se registrirat i evo uspijela.I evo gledam vašu curicu i prekrasna je.kad sam ja bila na vašem mjestu i ovaj me 
forum spasio znala sam svako slovo na njemu.moj Ivan sad ima 2god i 5mj,imao je jednostrani rascjep usne mekog i djela tvrdog nepca i greben.sve je iza nas.drzite se i samo hrabro sve to prođe.
Evidentirano
Tamara
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 17


Profil
« Odgovor #14 : 13. Kolovoz 2016, 22:13:50 »

Hvala Vam na podrsci,jako puno znaci.
I ja sam ovaj forum naucila napamet i pregledala slicice princeva i princeza nebrojeno puta,zivot je takav i moramo bitj jaki i boriti se.
Kad se sjetim koliko sam puta zaspala u suzama i mislila si da se barem ujutro probudim i da sve bude meni,a da mi ona bude dobro,samo da ne mora prolaziti tolike operacija,podnijela bih sav teret svijeta.
Nije bit rascjepa,bit je mog straha kako ce ona to podnijeti tako malena i koliko ce lju boljeti,a ja ne mogu nista da joj pomognem.
Sretni smo oboje sto je ona toliki borac i podnijela je odlicno prvu operaciju tako da sam se dosta smirila i pribrala. Smješko
07.09.idemo na kontrolu kod prof Knezevica i na dogovor za iducu operaciju.
Kako je vas maleni podnio zadnju operaciju,ona mi se cini nekako najteza,imate li problema sa zubicima i govorom?
Pozdrav iz Pule
Evidentirano
 Str: [1] 2
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.405 sekundi uz 18 upita.