Udruga Osmijeh
28. Ožujak 2024, 20:36:56 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: vestibularna (?) pločica  (Posjeta: 11809 )
pavlito
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« : 06. Listopad 2008, 12:51:29 »

Pozdrav, imam pitanjce vezano uz informaciju sa sastanka; netko je spomenuo nešto kao vestibularne pločice koje služe za masažu nepca i sl. te da ih ima za kupiti u Rozi stepu. Ja sam jutros bila tamo, no ne znaju niti što je to. Također sam pitala i u Hospitaliji pa su me upitno gledali. Molim pomoć zna li netko gdje to možemo nabaviti.
Pozdrav
Evidentirano
ANTONIO
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Antonio
Postova: 12



Profil
« Odgovor #1 : 06. Listopad 2008, 19:32:23 »

EVO JA SA SPOMENULA NA SASTANKU TU PLOČICU.MI SMO JE DOBILI NA KONTROLI KOD ORTODONTA PA VAM STVARNO NISAM SIGURNA GDJE BI JU MOGLI KUPITI.MI VAM IDEMO KOD DOKTORA JOKIĆA U NOVU BOLNICU PA BI MOGLI PITATI NJEGA U VEZI TE PLOČICE.PLOČICA JE STVARNO SUPER MI JE KORISTIMO PAR MJ.I REZULTATI SU ODLIČNI.
Evidentirano
pavlito
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #2 : 06. Listopad 2008, 21:30:09 »

Hvala, trazimo dalje...
Evidentirano
bibi
Gost
« Odgovor #3 : 07. Listopad 2008, 19:44:35 »

pozdrav, mozete nam malo vise pojasniti o toj plocici,kad se stavlja tj u kojoj dobi, nosi li se stalno, kakve ste rezultate primijetili i sl? hvala
Evidentirano
ANTONIO
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Antonio
Postova: 12



Profil
« Odgovor #4 : 07. Listopad 2008, 20:30:15 »

MI VAM SADA IMAMO 6,5 GOD.PLOČICU SMO KAO ŠTO SAM REKLA DOBILI OD ORTODONTA PRIJE PAR MJ. PLOČICA SE NE NOSI STALNO VEČ SE NJOME RADE NEKE JEDNOSTAVNE VIJEŽBICE MI VAM SE JEDNOSTAVNO IGRAMO.REZULTATI SU JAKO DOBRI .AKO VAS JOŠ NEŠTO ZANIMA MOŽETE ME I NAZVATI.POZDRAV,NATALIJA 091 511 41 44
Evidentirano
ANTONIO
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Antonio
Postova: 12



Profil
« Odgovor #5 : 07. Listopad 2008, 20:48:46 »

EVO JA SM SADA PRIMJETILA DA ODGOVARAM U OVOJ RUBRICI ZA LOGPEDA PA SE ISPRIČAVAM SVIMA.
Evidentirano
pavlito
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #6 : 07. Listopad 2008, 21:00:23 »

Sorry, ja sam ta koja je pobrkala lončiće; nisam ni znala da je to vezano uz ortodonta  Jezik
Još jednom sorry
Evidentirano
ANTONIO
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Antonio
Postova: 12



Profil
« Odgovor #7 : 07. Listopad 2008, 21:08:04 »

MA SVE OK. SAMO NEKA NAM LOGOPEDI OPROSTE ŠTO SMO U NJIHOVOJ RUBRICI.
Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.085 sekundi uz 20 upita.