Udruga Osmijeh
28. Ožujak 2024, 21:27:53 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: VAŽNO! pročitati obavezno !  (Posjeta: 7924 )
maliandeo
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Mia
Postova: 28


Profil Email
« : 07. Lipanj 2014, 14:05:07 »

Dragi roditelji, nadam se da će ova poruka doći do Vas ovim putem, te da će ju i svako pojedinačno proširiti dalje do roditelja djece s rascjepom koji možda nisu aktivni na forumu. Naime, prošli tjedan smo boravili u bolnici jer je moja Mia imala operaciju mekog nepca. Prošlo je iznenađujuće dobro. Podnijela je to super, bez puno plača i sa svega dva čepića, bez temperature i sa velikim smješkom. Naravno velikim djelom je to bilo zato što smo bile zajedno - zato što je tu bila MAMA !!! SADA NAM TO ŽELE UKINUTI !!!!! U bolnicu je došao dopis iz Ministarstva u kojem navode da će se zbog štednje ukinuti boravak majki u bolnici sa djecom !!! Razgovarali smo sa doc. Knežević koji je rekao da će osobno slati dopis na Ministarstvo kako bi se izbjeglo da do toga dođe. Veliko hvala doc. na tome , no znamo kako to vjerojatno ne će biti dovoljno. Stoga apeliram na sve Vas da se POKRENEMO i zatrpamo Ministarstvo dopisima kako bi shvatili što zaista time čine. Oni očito nisu svjesni kolika je to potreba da dijete u takvim trenucima ima majku kraj sebe !!!!! Kakav smo im mi to trošak Š?? Hoće li zaista time što će ukinuti boravak majki uz djecu uštedjeti da će se zdravstvo naglo obogatiti Š?? Razumiju li oni da time uzimaju jednu osnovnu potrebu djetetu -  uzimaju mu utjehu, sigurnost, potporu -uzimaju mu majku !!!! Naprosto ja nemogu vjerovati što se dešava u našem zdravstvu i gdje se počinje štediti !!!  Nadam se da ćete se zauzeti za našu djecu i da će na Ministarstvo doći što više vaših/naših mailova ili pisama te da će se u vezi ovoga što žele učiniti razmisliti i da to NE ĆE UČINITI !!  Molim Vas nemojte odgađati poslati pismo/mail jer ako se to uvede onda više nam nema spasa !!! 
- ogorčena majka
Evidentirano
sova.martina
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 13


Profil Email
« Odgovor #1 : 07. Lipanj 2014, 21:32:52 »

Danas sam to pročitala na facebook-u i nisam mogla vjerovati što čitam. Pa zar budu na nama štedjeli Š?Š? Ljut To nema veze s zdravom pameću. Moja curica mora ići na op. u 10 mj.
Evidentirano
malecka
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #2 : 24. Lipanj 2014, 21:25:46 »

Srce će mi puknut budem li ju morala ostaviti tamo samu!!  Tužan
Evidentirano
maliandeo
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Mia
Postova: 28


Profil Email
« Odgovor #3 : 25. Lipanj 2014, 00:32:12 »

iskreno se nadam da do toga ne će doći. Evo ostaje nam nada u novom ministru koji, nadam se, ima nešto više osjećaja i razumjevanja od predhodnog :-)  Zasada se još ništa ne zna - kaže dr. da čekamo prve poteze novog ministra... Ni ja si nemogu zamisliti da bi trebala ostaviti dijete na odijelu i dolaziti samo u dnevne posjete-  Plač  strašno! ! !  ja nemogu shvatiti ni kako uopće nekom padne na pamet krenuti štedjeti ili što već uvodeći takve promjene? O tome ne bi trebalo ni raspravljati -to bi trebalo biti nešto što se podrazumijeva -da je majka sa malenim djetetom koje mora boraviti u bolnici, a ne nešto što postaje tema rasprava !!!!!!!!!
« Zadnja izmjena: 25. Lipanj 2014, 00:37:43 maliandeo » Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.072 sekundi uz 18 upita.