Udruga Osmijeh
28. Ožujak 2024, 16:22:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: ....MIA.... :-)  (Posjeta: 16536 )
maliandeo
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Mia
Postova: 28


Profil Email
« : 15. Veljača 2014, 22:10:33 »

Moja Mia sa 2 mjeseca, mjesec dana prije operacije...
Evo i mi se javljamo sa slikicama naše princeze... Znamo koliko su nama pomogle fotografije dječice kada još nismo znali puno o tome na koji način se rascjep usne i nepca operira. Kako to izgleda prije i nakon operacije. Nadamo se da će i naše slikice olakšati situaciju roditelju koji se možda tek susreo sa ovom malformacijom. TEŠKO JE, ALI SE MORA IZDRŽATI !! SVE ZA MALENOG ANĐELA. najteže je preživjeti sat i pol koliko traje operacija, no kada ugledate dijete nakon operacije, shvatite da onoliko suza, brige, stresa.... NIJE BILO POTREBNO. !!!! OVO NIJE BOLEST, TO JE NEŠTO ŠTO SE DANAS, HVALA BOGU, JAKO USPJEŠNO RJEŠAVA!!! veeeeliko hvala svima u KBC-u Dubravi !!!! :-))) preživjeli smo prvu operaciju, uskoro nas čeka druga, no sada smo jači i idemo u nove pobjede. (Ako netko ima kakvo pitanje, neka se javi, vrlo rado ćemo pomoći, zato smo ovdje !!!)
« Zadnja izmjena: 15. Veljača 2014, 22:41:55 maliandeo » Evidentirano
maliandeo
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Mia
Postova: 28


Profil Email
« Odgovor #1 : 15. Veljača 2014, 22:27:33 »

:-))))
Evidentirano
maliandeo
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Mia
Postova: 28


Profil Email
« Odgovor #2 : 15. Veljača 2014, 22:33:40 »

Sada smo već dva tjedna od operacije i suuuper smo !!!!
Evidentirano
@uiw3
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 14


Profil
« Odgovor #3 : 16. Veljača 2014, 00:42:14 »

Dusica draga kako je medena :)Isti rascjep je moj Emir imao.Meni je trebalo par dana da se naviknem na skroz drugo djete.Svi prolazimo kroz isto,a na kraju hvala Bogu sve prodje najbolje!
Evidentirano
malecka
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #4 : 16. Veljača 2014, 09:53:38 »

Jaoooj! Preslatka je!!  Smješko
Eto vidiš kako sve brzo prođe!! <3
Evidentirano
maliandeo
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Mia
Postova: 28


Profil Email
« Odgovor #5 : 16. Veljača 2014, 12:22:17 »

Da,stvarno brzo dode i prode. Sad me jedino zabrinjava sto joj je jedan šavić na usnici pukao,drugi je klimavi pa sada usna izgleda malo uvuceno. Kao da je jedan dio usne od spoja nizi,a drugi dio izboceniji. Kontaktirat cu doktora jer sam malo zabrinuta. Bila je usna savrsena dok nam nisu popucali koncici koje je dr namjerno ostavio. Ili ce se usna s vremenom sama popunit i skorigirat?
Evidentirano
malecka
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #6 : 16. Veljača 2014, 14:17:47 »

Zašto ih nije dok povadio??
Evidentirano
maliandeo
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Mia
Postova: 28


Profil Email
« Odgovor #7 : 16. Veljača 2014, 21:57:35 »

Ostavio ih je malo duže da se bolje poveže, no moja Mia našla načina pa kad ju krenulo svrbit, iskoristi priliku i očeše se o rame ili krene na bok pa o plahtu, a i često je trljala usne-donju o gornju jer joj to bilo nešto novo... i tako šavići popucali i sada je vidljivo udubljenje na spoju, usna utonula :-(
Evidentirano
malecka
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #8 : 19. Veljača 2014, 11:02:02 »

Isto tako je i Franka!! Za poludit!! Ali nama je dok povadio končiće!
Evidentirano
maliandeo
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Mia
Postova: 28


Profil Email
« Odgovor #9 : 19. Veljača 2014, 14:23:35 »

Njoj su oba ispala koja su trebala još ostati.... A morat će šivati usnu ponovo kod druge operacije :-((((
Evidentirano
Tihana84
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #10 : 21. Veljača 2014, 12:35:37 »

Istina, puno, puno pomognu sličice prije i poslije operacije, ja nisam mogla vjerovati kad sam pregledala vaše sličice... Nadam se samo da će doktor biti uspješan s mojim Davidom kao i sa vašim mališanima...
Evidentirano
maliandeo
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Mia
Postova: 28


Profil Email
« Odgovor #11 : 21. Veljača 2014, 18:35:30 »

Sve će biti u redu. Znam da Vam je teško, nakon prve operacije će biti malo lakše. Samo vjerujte u stručni tim i dr Kneževića. Takvog doktora u svijetu nema. !!!! :-))) Prekrasna osoba i stručnjak u poslu.
Evidentirano
maliandeo
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Mia
Postova: 28


Profil Email
« Odgovor #12 : 21. Veljača 2014, 20:31:25 »

Tihana84 sada sam skužila da maleni David ima rascjep samo usne i grebena. To nemate brige, znači Vas čeka samo jedna operacija, eventualno po potrebi možda greben spojiti u drugoj. Lakše je kada nema rascjep nepca. Jer zbog nepca znaju biti teškoće i s govorom i sa sluhom. Uživajte sa malenim, prekrasni su, nama sada i nedostaje onaj Mijin šiiiroki osmijeh, skroz smo se navikli na nju, a nakon operacije smo ju cijeli dan gledali i privikavali se na novi izgled. Bila nam je skroz drugačija..... Nas čekaju još 2 operacije.... već skupljamo hrabrost za drugu. Sretnooo, čujemo se !!!! i dobro došli na forum, nama je puno pomoglo ,,tipkanje,, na forumu i razmjena iskustava, tako da evo sada smo i mi u poziciji da imamo iskustvo i možemo pomoći roditeljima kao što su mnogi ovdje pomogli nama. !!! :-)))
Evidentirano
Tihana84
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #13 : 24. Veljača 2014, 13:20:45 »

Da, samo usnu i greben! Vidjet ćemo što doktor kaže, idemo k njemu idući tjedan.. Nadam se najboljem ishodu.. Smje&#353;ko
Evidentirano
maliandeo
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Mia
Postova: 28


Profil Email
« Odgovor #14 : 26. Travanj 2014, 17:22:29 »

Evo za sve roditelje koji traže utjehu na forumu - moja curica dva i pol mjeseca nakon operacije usne!!! Super smooo !!!! Već se pripremamo za drugu operaciju početkom 6.mj
pozdrav svima :-)
Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.236 sekundi uz 17 upita.