Udruga Osmijeh
19. Ožujak 2024, 10:01:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: -moju bebu ceka operacija-  (Posjeta: 14974 )
nerma
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« : 05. Studeni 2013, 19:16:51 »

lijep pozdrav za sve.Dobila sam potrebu da podjelim svoju pricu.
imam 21 godinu a muz 26.jako smo zeljeli bebu odmah poslije braka.Uredna trudnoca,rodila sam prelijepog sina 20.10.2013. sa rascjepom usne.Strah me sta me ceka,sta njega ceka kako ce to biti poslije operacije...on samo ima rascjep usne,nebo je kompetno,desna samo jedna strana nosica malo spustena....rosila sam u Rijeci ne znam dal ce mu tamo obaviti zahvat...bojim se....on je miram,papa,za 2 mjeseca zovemo da dogovorimo termin.....
pored svega...jako sam sretna sto je tu kraj mene
Evidentirano
DALIA
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #1 : 06. Studeni 2013, 13:27:14 »

Evo javljem se da Vam pokušam pomoći i dati par savjeta.
Ja sam nona male Dalie koja sada ima 9 mjeseci i prošli smo operaciju usne i nosića.Sada nas čeka operacija mekog nepca.
Ja Vam savjetujem da se naručite za operaciju u Zagreb kod doc.Kneževića jer ja imam samo riječi hvale za njega i sve koji su na odjelu.
Dalia je rođena u Puli (inače smo iz Labina) i oni su nas odmah naručili za pregled u Zagreb jer su tu najbolji kirurzi za rascjepe.
Na prvom pregledu dobijete termin i upute za nalaze koje trebate napraviti.Obavili smo i slušni test u Klaićevoj po preporuci doc.Kneževića jer nam u Puli nije prošla test za sluh.
Nemojte se ništa sekirati jer to Vam neće pomoči.Trebate samo misliti kako će sve biti u redu.I moja kćerka je mlada, ima 20 godina i njoj je bio šok kad je vidjela Daliu kad se rodila.Mogu reći da je jako dobro reagirala i odmah prihvatila situaciju.
Inače kad je beba u bolnici imate smještaj uz bebu tako da je to super stvar i tata može biti tamo preko dana.
Ja ću Vam dati broj sestre Silvije pa možete zvati nju za naručit se,a možete i direktno postaviti bilo kakva pitanja doc.Kneževiću na mail.Ja snjim tako komuniciram šta god mi treba.Broj je 01/290 2658
Ako Va bilo šta treba pitajte,a možete me i nazvati na br.098/874-120
Evo toliko
Pozdrav Smješko
« Zadnja izmjena: 03. Ožujak 2015, 09:42:54 DALIA » Evidentirano
nerma
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #2 : 06. Studeni 2013, 19:45:40 »

hvala Vam na savjetu.Nama su rekli da mu to mogu obavit i u Rijeci,odmah nakon poroda taj kirurg je obavio razgovor sa mnom i rekao da za 2 mjeseca zovem da se dogovorimo za termin.Kod mog malog nije zahvaceno nebce samo malo rascjep na desnoj strani usne...Zar se moze traziti da se ide u zagreb,dal se onda placa?? LP
Evidentirano
DALIA
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #3 : 07. Studeni 2013, 13:08:59 »

Po meni je bolje da idete u Zagreb jer su oni baš specijalizirani za rascjepe kod beba.Ja sam upoznala jednu mamu iz Rijeke koja nije htjela raditi operaciju u Rijeci nego je išla u Zagreb.
Vaša pedijatrica vam daje uputnicu i putni nalog i možete ići kamo vi želite.Ne plaćate ništa.Ipak vam je to ožiljak na licu,a Doc.Knežević je za to majstor,napravit će kao da ništa nije bilo.Slobodno nazovite njegovu sestru ili mu pišite na mail.
Lp
Evidentirano
Dani
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #4 : 08. Studeni 2013, 14:45:09 »

Cestitke, nerma! Naravno da ste sretni sto je beba uz vas <3, a taj rascjep ce se odlicno srediti, vjerujte!
Svatko ce se odluciti za ono sto smatra najboljim za svoje dijete, ali ja bih isto svakome preporucila dr Knezevica!

Lijep pozdrav i uzivajte s bebicom!
Evidentirano
Dani
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #5 : 08. Studeni 2013, 14:58:24 »

Tek sada vidim da je ovo pod pitanja za lijecnike, pa bi bilo dobro prebaciti Namigujem
Evidentirano
nerma
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #6 : 08. Studeni 2013, 15:36:11 »

kako prebacit za doktora pitanje?
Evidentirano
Dani
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #7 : 08. Studeni 2013, 18:17:14 »

mislila sam na to da moderatori prebace pitanje negdje drugo Smje&#353;ko
Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.021 sekundi uz 18 upita.