Udruga Osmijeh
29. Ožujak 2024, 16:07:22 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: Luka  (Posjeta: 9267 )
DM
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 3


Profil Email
« : 12. Kolovoz 2013, 22:17:18 »

Nakon skoro godine dana aktivnog iščitavanja postova na forumu valjda je došlo vrijeme da se i mi uključimo. Prvo pozdrav svima i veliko HVALA jer ste nam svi pomogli svojim savjetima. Željeli bismo i mi pomoći nekome svojim iskustvom pa se slobodno javite ako imate bilo kakvih pitanja.
Luka je rođen sa obostranim rascjepom usne, te rascjepom mekog i tvrdog nepca. Sad ima skoro 11 mjeseci, iza nas su dvije operacije (usna i meko nepce), kontrola kod Marna i prof. Dembitz. Zubići su počeli rasti i za sada rastu kako treba. Papa ko velik, i na žlicu i na dudu...

I unatoč svim strahovima svim novim roditeljima nakon svega što smo prošli mogu reći samo jedno - sve će biti dobro. Uz najboljeg doktora na svijetu i odlične sestre, nama su najviše pomogle "stare" mame i tate sa svojim savjetima. Zato ne ustručavajte se pitati sve što vas zanima. Tu smo jedni za druge.

I ljubite, mazite i pazite svoje anđele.
Evidentirano
DALIA
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #1 : 15. Kolovoz 2013, 18:07:58 »

Bog Luka,
Mi smo prošli prvu operaciju usnice i nosa,početkom devetog mjeseca idemo na kontrolu pa ide meko nepce.
Mene muče zubići.Dalia ima i rascjep zubnog grebena pa me zanima da li ste i vi imali tako i kako su zubići narasli.
Ona je dobila neki dan prvi zubić. Doktor nam je rekao da se ne brinemo previše jer se sve da riješiti.
Pozdrav
Evidentirano
DM
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 3


Profil Email
« Odgovor #2 : 09. Rujan 2013, 14:59:24 »

I nas su mučili zubići (odnosno, mene su mučili)... A onda su u tjedan dana niknula 4 zubića - dva gornja i dva donja. I mi imamo rascjep grebena, ali gornji su se lijepo smjestili točno tamo gdje su trebali izići. A ostale još čekamo.

I nama je dr rekao da se ne brinemo i kako vrijeme više prolazi sve više i više kužimo da je stvarno u pravu. Ništa ne možemo promijeniti,a sve se da popraviti. Cerim se Čemu se onda u međuvremenu mučiti?!
Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.397 sekundi uz 17 upita.