Udruga Osmijeh
28. Ožujak 2024, 19:32:50 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]
  Ispis  
Autor Tema: Nas misic 31.3.08 ce na operaciju usne  (Posjeta: 50526 )
tajana
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 39


naš život


Profil
« Odgovor #30 : 23. Travanj 2008, 11:59:27 »

ovo je naš mišić 5 mjeseci poslije operacije...ožiljak nam je tako malo crven samo kada smo vani ali uglavnom je bijel...i tu sam jako jako pospan  Smješko
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #31 : 23. Travanj 2008, 12:00:46 »

Mali matija je bas slatki..ZNACI NETREBAM SE PREVISE BRINUT...hvala sad mi je pao kamen sa srca
Evidentirano

pozz swima
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #32 : 23. Travanj 2008, 12:03:15 »

Pa da vidi se skoro mu je oziljak neprimjetan to jest ko nezna sigurno ga ni ne primjecuje Smješko
Evidentirano

pozz swima
tajana
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 39


naš život


Profil
« Odgovor #33 : 23. Travanj 2008, 12:05:17 »

malo nam je još usnica podignuta ali ne sekira nas to previše...još je on mali i trebat će još vremena dok dođe sve na svoje mjesto  Sirast
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #34 : 23. Travanj 2008, 12:08:44 »

ma doci se,sa vremenom je sve bolje..al nevidim vise slikicu od tvog matije...di je nestala
 Smješko
Evidentirano

pozz swima
tajana
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 39


naš život


Profil
« Odgovor #35 : 23. Travanj 2008, 12:10:39 »

na drugoj je stranici  Smješko
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #36 : 23. Travanj 2008, 12:15:35 »

Sad je vise nemogu nac... Tužan
Evidentirano

pozz swima
tajana
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 39


naš život


Profil
« Odgovor #37 : 23. Travanj 2008, 12:21:09 »

ne znam što vam kažem ali ja vidim sliku na drugoj stranici  Smješko, kasnije ću pokušati ponovno poslati još koji sličicu
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #38 : 23. Travanj 2008, 12:50:12 »

Uredu .pozdrav . :)ja je nevidim ni na drugoj stranici..
Evidentirano

pozz swima
Valerija
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 2


Profil Email
« Odgovor #39 : 16. Svibanj 2008, 16:22:42 »

Dragi roditelji, čitam ove vaše forume i u potpunosti vas razumijem i znam kako vam je, jer sve ovo o čemu vi pišete velikim je dijelom iza nas, ali još nije gotovo. Moja curica će uskoro navršiti 8 godina i sad nas čeka još jedna operacija (osteoplastika) i vjerujte mi da mi nije nimalo lako. U svojih osam godina bila je osam puta pod anestezijom i uvijek smo jednako zabrinuti. Ja sam jedna od onih roditelja čije je dijete operirao dr. Bagatin, a sada će je prvi puta operirati dr. Knežević i ortodont dr. Jokić. Ja sam također pitala za brušenje ožiljka, ali mi je dr. Knežević rekao da pričekamo s time dok se ne sredi osteoplastika. Međutim moja je curica hrabra i za sve ove godine naučila se itekako nositi sa svime što prolazi (i cijela obitelj sa njom). Ako imate kakvih pitanja rado ću vam odgovoriti i pomoći ako mogu.
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #40 : 17. Svibanj 2008, 08:07:23 »

Postovanje ! Mozes li mi tocno reci sto je to osteroplastika¨?I zbog cega je toliko trebala anestezije?Nadam se da ce sve biti u redu i vjerujem da je vasa curica frabra jer ne prolaze sva djeca ono sto prolaze nasa....
Evidentirano

pozz swima
izudin
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #41 : 21. Studeni 2008, 19:56:49 »

Pozdrav svim mamama i tatma..Kao sto rekoh za malo manje od tri tjedna marko ce na operaciju usne pa me zanima dal ima ko kakvo iskustvo sa time..sigurno ce mu biti tesko papati...dali djeca mogu normalno jesti ili ih boli...zapravo kako reagiraju poslje operacije?ja cu biti tamo snjim cjelo vrijeme al ipak se malo bojim...unaprjed hvala...
dobro vec
vece mene ,zanima ako ima neko da me posavjetuje.dobio sam bebu sa anomalijom desnevilice pa usta su malo otisla u desnu stranu i malo su siroka nego normalno, beba tesko jede dudu,ali jede , zanima me kad je vrijeme da bebu odvedem na operaciju, unaprijed hvala, tuzni otac,
Evidentirano
MARIJA
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 28


Profil Email
« Odgovor #42 : 21. Studeni 2008, 22:15:11 »

pozz

najbolje bi bilo da stupite u kontakt sa dr koji će to riješiti i on će vas uputiti što i kako dalje.oni ipak najbolje znaju...
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #43 : 25. Prosinac 2008, 20:06:25 »

Nemojte biti tuzni radujte se svojoj obitelji i veselite sto ste skupa sve ce ostalo doci na svoje,moj maleni je roden sa rascijepom usne mekog i tvrog nepca i sa bruhom koji su pretpostavili da ce se povuci,sa 2 mjeseca je operiro bruh sa 4mjeseca usnu a sa 11 je dobio zapetljaj crijeva i to sve u godini dana svog malenoga zivota..a jios bar tri operacije i usput sretan vam Bozic...
Evidentirano

pozz swima
 Str: 1 2 [3]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.233 sekundi uz 18 upita.