Udruga Osmijeh
28. Ožujak 2024, 15:16:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3
  Ispis  
Autor Tema: Nas misic 31.3.08 ce na operaciju usne  (Posjeta: 50524 )
tajana
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 39


naš život


Profil
« Odgovor #15 : 21. Travanj 2008, 13:13:30 »

odmah na početku vam moram napisati da vam je curica preslatka...ne pravim nikakvu razliku između dijece ali što više gledam slike djece s rascijepom, vidim da su posebna, ne znam po čemu ali ima nešto u njima u njihovim očima i osmijehu, pa tako i vaša malena, zapravo po slici vidim da je prava cura  Smješko, koliko ima godina? i dali je imala samo rascijep usne?
Da, od svega treba imati najviše strpljenja i ljubavi...podršku svojih najmilijih
A što se tiče usnice, što vidim na slici, lijepo izgleda i naš maleni ima tako malo podignutu usnu, kao što dok.kaže treba vremena i još nam je sve to sviježe...

Hvala na pozdravu
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #16 : 21. Travanj 2008, 15:48:07 »

Pozdrav.zaista je ljepo napravljeno skoro pa neprimjetno...Kad vidim ovako ljepe slikice odma se razvedrim i nadam se da ce nasem Marku isto to dobro izgledat..Jer nazalost vidila sam djece kojima se jako vidi oziljak iako je im proslo calk 10 god nakon operacije al ipak se nadam da nema puno takvih.... ;)PS curica vam je bas slatka... Smješko
Evidentirano

pozz swima
tajana
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 39


naš život


Profil
« Odgovor #17 : 22. Travanj 2008, 10:20:13 »

Strašno, ne znam što drugo reći ali strašno, kakav šok za roditelja kada to čuje od glavne sestre koja bi trebala biti utjeha i ako nešto nije u redu reći to na najljepši način da se roditelji ne brinu...nažalost u bolnicama svako radi pa tako i naši biseri kojima tamo nije mjesto.
Hvala bogu meni je rekao moj suprug kako nam je bebica, da je mali pišonja jako malen, smežuran i sladak pa je onda rekao sa blagim osmijehom kako će sve biti u redu i da se ne sekiram...od sestara i doktora nisam ništa čula, žao mi je samo što sam tek nakon četvrtog dana vidjela svoga anđelka...i onda mi je doktorica na pedijatriji rekla o čemu se radi, na lijep način...ne znam dali je to njima neugodno reći ali mislim da im je to posao i da bi ga trebali odraditi sa malo više poštovanja i nježnosti...uglavnom na pedijatriji su bili stvarno svi ok i odmah su nam preporučili tj. dali br. dok.Kneževića što smo im jako zahvalni jer nam je maleni u dobrim rukama... Smješko
Jeste se možda čuli s doktorom da pitate kada bi se mogao riješiti ožiljak?

pozdrav
Evidentirano
tonci
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 14


Profil Email
« Odgovor #18 : 22. Travanj 2008, 10:44:03 »

Jesam,njegovo je mišljenje,a to sam i očekivao da ne treba žuriti,da je sve više manje odlično.Mi bi htjeli da to sve bude idealno,ali znajući kako je bilo,te slušajući komentare ostalih,jako smo zadovoljni.Njoj je vrh te nosnice malo spušten,ali više-manje to je normalno za takve slučajeve.Bili smo već na dvije kontrole nakon zadnje operacije,tako da smo sad mirni do škole,što znači 4 godine.Mislim da nećemo "dirati" ništa prije škole,jer nema smisli,a ni potrebe,nemojte da vas brine ožiljak na usni,njega se danas može riješiti takoreći zatvorenih očiju,bitno da je sve ostalo u redu.Planirali smo,u svakom slučaju doći u Dubravu.Moram priznati da me malo malo strah,da ne bi nos počeo padati,što se zna dešavati,ali vjerujem da je bila u dobrim rukama i da se to neće dešavati,jer onda treba čekati prestanak razvoja,a to je oko 18-te godine.Da ne ispadnem prepametan Sirast,to su riječi prof.koji ju je operirao.
Evidentirano
tajana
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 39


naš život


Profil
« Odgovor #19 : 22. Travanj 2008, 10:56:27 »

Ma bit će nosić u redu, samo trebamo pozitivno razmišljati...naravno da bi htjeli da se sve to brže napravi i da sve bude gotovo ali nažalost treba vremena...iskreno mislim da sam već negdje napisala da nam taj ožiljak ne predstavlja nikakav problem, možda zato što je dečkić ipak kod curica je drugačije, bar mislim...bitno nam je samo da može fino papati i da dobro priča, uglavnom da napreduje što se takvih stvari tiče, a ožiljak i ako nam ostane bit će naš maleni šarmer  Sirast
Evidentirano
tonci
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 14


Profil Email
« Odgovor #20 : 22. Travanj 2008, 12:26:05 »

Ma sigurno,ako se nešto moralo dogodit,bolje da je rascijep,ne daj Bože nešto drugo i ako je sudbina takva da se opet može ponovit,odmah potpisujem za rascijep.

Pozdrav
Evidentirano
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #21 : 22. Travanj 2008, 13:40:28 »

Tonci kako vaša curica prića koliko često idete logopedu?
Evidentirano
tonci
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 14


Profil Email
« Odgovor #22 : 22. Travanj 2008, 14:24:13 »

čujte bila je dva puta u zadnjih godinu dana,tj.ne idemo redovito,jer kako nam je rekla(logoped) nema potrebe,tako da odemo na kontrolu svakih par mjeseci,mislim da nam je rekla da dođemo u 6-om,a da je u međuvremenu tjeramo da počne izgovarat slovo L,jer je njoj to još uvjek J,inače je jako zadovoljna,nosnog izgovora nema,možda malo "frflja",kako mi tu kažemo tj.govori kroz zube,ali je to zbog zuba koji fali na mjestu rascijepa.
Evidentirano
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #23 : 22. Travanj 2008, 19:55:55 »

A kolko je stara odnosno mlada! I kole zubiće nema?
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #24 : 23. Travanj 2008, 07:59:32 »

Vasa curica je vec jako velika...Na slikama izgleda to jako dobro,pa cak ni usna se toliko ne vidi... Smješko A koliko je sada stara... Š?
Evidentirano

pozz swima
tonci
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 14


Profil Email
« Odgovor #25 : 23. Travanj 2008, 08:38:50 »

Jutrooo,Tonka ima 2god. i 8mjeseci. Što se tiče zuba,nema samo onog gdje je bio rascijep,a 2 susjedna tj.sa svake strane po jedan malo vode svoju politiku,nisu baš u ravnini,ali vjerujte mi nikad nisam o zubićima ni razmišljao,pa nemojte ni vi,to su mliječni zubići koji će ispast,narast novi plus proteza,tako da sa te strane mislim da mora biti sve u redu.

Evidentirano
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #26 : 23. Travanj 2008, 09:04:49 »

Tako je i kod nas! fali nam samo gornja dvojka!
Evidentirano
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #27 : 23. Travanj 2008, 09:10:20 »

Mene jako brine govor a svi kažu da je super on je do nedugo imao samo vokale a sad ima L K M N  G  i još nekoliko i borimo se sa spajanjem malih rećenica i da provovi zrak na usta a ne na nos ja sam 100% u tom govoru a idemo 4 puta tjedno kod logopeda!
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #28 : 23. Travanj 2008, 11:51:03 »

sta se tice govora htjla bi vas pitati kad je vase djete reklo prvi puta mama sa obzirom na rascijep..OD MOJIH PRIJATELJICA VEC SVI STVARAJU ZVUKOVE MA MA I TO VEC OD 4 MJESECA A MOJ MARKO IMA 5 PA JOS NISTA SAMO A E I O U... Š?
Evidentirano

pozz swima
tajana
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 39


naš život


Profil
« Odgovor #29 : 23. Travanj 2008, 11:58:01 »

mi samo počeli sa ga ga prije, mislim oko dva mjeseca a mama je prvi put rekao sa svojih punih 8 mjeseci  Smješko, nemoj se sekirati što se tiče govora, moramo im samo puno pričati da upiju svaku našu riječ pa će tako i naučiti...
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.019 sekundi uz 18 upita.