Udruga Osmijeh
29. Ožujak 2024, 14:52:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]
  Ispis  
Autor Tema: Molim vaša iskustva  (Posjeta: 28172 )
osmijehadmin
Administrator
Jr. Member
*****
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 70


Vaš administrator


Profil
« Odgovor #15 : 13. Svibanj 2013, 10:53:37 »

Mislim da vam je to individualno.

Bolje je pitati liječnika.

Nama posebno spajanje grebena nije bilo potrebno, pošto su kosti bile dovoljno blizu da se rastom same spoje.

lp
Evidentirano

DALIA
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #16 : 13. Svibanj 2013, 10:57:52 »

29.05.idemo kod Dr.Kneževića pa ćemo pitati,moju kćerku najviše to muči jer joj nije jasno kako se spoji zubni greben ako je sada razdvojen i ne stoji ravno.
Evidentirano
osmijehadmin
Administrator
Jr. Member
*****
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 70


Vaš administrator


Profil
« Odgovor #17 : 13. Svibanj 2013, 11:43:08 »

Nešto više podataka možete pronaći i na stranici udruge

http://www.udruga-osmijeh.hr/?id=ortodont&langid=hr
Evidentirano

esmeralda dzinic
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 3


Profil Email
« Odgovor #18 : 24. Svibanj 2013, 22:07:03 »

zdravo i mi smo novi


ovako najprije veliki pozdrav od mene i moje djevojcice Emily
mi smo iz Bosne,mi smo radile operaciju 14.3 ove godine ali mi smo imali samo
racsjep mekog nebceta ne strasna operacija ali kako god strah je isti
uglavnom mi smo prezadovoljne bili smo na kontroli sve je super cak su njoj koncici 12 dan se istopili
pa sam se bila uplasila pojavom rupica
nama je bilo 7 mjeseci kada smo radili ne znam zasto ali i u bosni i svi doktrori osim dr.Knezevica rade operacije nakon
navrsene godine dana .
eh jedan savjet mamama sto se tice sluha mi smo radili prije opracije u bih BERU koja je pokazala da ne cuje 63% na oba uha zajedno
pa sam bila bas isprepadana i uplasena sta dalje,medjutim da li je kod nas zastarila "aparatura"ili je stvrano posle operacije sluh se
popravio naime dr.Knezevic nam je preporucio dr.Borna i uradili smo i djevojcica perfektno cuje  Cerim se Cerim se Cerim se
znaci mame nemoj te se plasiti unaprijed bar prije operacije ja sma osijedila ali sad smo vesele nasmijane i sve je iza nas hvala Bogu pa postoji klinika Dubrava i dr.Knezevic i setra Silvija i zaista su svi jako jako ljubazni i prijatni hvala vam svima sto smo sad sretni i sto je to sve iza nas
Evidentirano
DALIA
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #19 : 25. Svibanj 2013, 18:14:17 »

Draga Emily baš mi je drago da je sve skupa dobro završilo.Mi idemo u srijedu u Klaićevu na ispitivanje sluha i najviše nas plaši kako ćemo uspjeti držati je budnom do Zagreba,jer kako su nam rekli kad dođemo tamo beba bi trebala zaspat.Kako je prošao pregled kod vas?
Pozdrav
Evidentirano
DALIA
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #20 : 29. Svibanj 2013, 19:35:46 »

Evo vratili smo se iz Zagreba,
bili smo na ispitivanju sluha u Klaićevoj. Dalia je bila super odmah je zaspala tako da smo obavili sve dosta brzo.
Nalaz je zadovoljavajući kako je rekao primarijus Marn.Dalia ima malu nagluhost na 20 db i to nije ništa strašno i to mi i ne možemo primjetiti.Nakon operacije mekog nepca ponovit ćemo nalaz tako da se to može i popravit.
Bili smo i kod dr.Kneževića i jako je zadovoljan kako Dalia napreduje.Još samo moramo napraviti nalaze i čekati da se hemoglobin popne na 100.
Operacija je 20.06.Nadam se najboljem
Pozdrav  svima   Smješko
Evidentirano
esmeralda dzinic
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 3


Profil Email
« Odgovor #21 : 29. Svibanj 2013, 22:52:03 »

draga dalia bas mi je drago zbog vas nisam stigla ti prije pisati sto se tie puta i spavanja ali eto zavrsili ste,ali kao sto je rekao dokt Born za sluh posle operaije e se i to popraviti
to je sve zbog tih zvunih talasa dobila sam ja tu neko objasnjene kako se ti talasi gube kod rascjepa ne idu  do te neke karajne tacke zbog toga sto kod njih ni nema krajne tacke jer je sve otvoreno pisala sam kako je nama bilo 60% bila nagluhost kao granica do teske nagluhosti ali sve to dokt Knezevi pazljivo uradi zaista svaka cast
a dzimo vam fige 20.6 samo pazi dobro da se ne prehladi ne izlazi iz kuce znam da je tesko ali sad pogotovu su virusi ,to je moj neki savjet da ne propustite operaciju
jer sve je bolje sto prije

puno puno srece malo princezi Dalii.
A tebi puno hrabrosti i strpljenja jer ce ti zaista trebati onih sat vremena dok bude u
operacionoj ali mi sad zivimo i vec smo zaboravili na sve i da je bila operacija i da je bilo ista sa nebceta

pozz
Evidentirano
DALIA
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #22 : 30. Svibanj 2013, 14:36:56 »

Hvala ti draga Esmeralda na lijepim riječima.Uvjerena sam da će sve biti u redu i drugo i ne pomišljam,jer Dr.Knežević je zaista divan i sigurna sam da će sve uraditi najbolje što može.
Lijep pozdrav tebi i tvojima
Evidentirano
 Str: 1 [2]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.054 sekundi uz 17 upita.