Udruga Osmijeh
28. Ožujak 2024, 19:26:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]
  Ispis  
Autor Tema: Preporuka za rodilište  (Posjeta: 44984 )
DALIA
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #30 : 14. Lipanj 2013, 14:23:18 »

Evo samo da vam javim da u ponedjeljak krećemo u Zagreb i u utorak bi trebala biti operacija.
Držite nam palčeve
pozdrav svima
Evidentirano
ketty
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 47


Profil
« Odgovor #31 : 15. Lipanj 2013, 00:00:50 »

Sretno!!! I samo hrabro, sve će biti ok  Sirast
Čekamo vijesti  Smješko
Evidentirano
DALIA
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #32 : 18. Lipanj 2013, 12:56:35 »

Evo,prebrodili smo i to.Dalia je jutros operirana,čula sam se sa kćerkom i još je pod dojmom i emocije rade svoje.Ne prestaje plakati.
Sve je super prošlo pa vam se javim malo kasnije.Jako sam uzbuđena i ne znam šta da napišem.Jedva čekam da krenem sutra za Zagreb da vidim svoje zlato.
Pozdrav
Evidentirano
ketty
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 47


Profil
« Odgovor #33 : 19. Lipanj 2013, 10:31:14 »

Bravo. Samo hrabro naprijed sada. Znam kako se vaša kćerka osjeća, nije lako, ipak je šok kad ti je vrate nakon operacije. Ali prošlo je, i to je bitno. Želim vam brz oporavak i puno, puno snage Smješko
Evidentirano
DALIA
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #34 : 20. Lipanj 2013, 08:53:32 »

Ketty hvala ti na željama, drago mi je kad se netko javi na forumu.
Jučer sam bila kod Dalie i mogu ti reći da je prekrasna.Nemam riječi kako da pohvalim dr.Kneževića na svojem radu ,a i svih na odjelu.Tako su svi susretljivi i dragi.Dalia je jučer počela normalno jesti i mislim da će sve biti dobro.Mogu ti reći da mi fali onaj njezin osmijeh od prije,jer sada pokušava da se nasmije ali joj je čudno jer vjerojatno ne razumije što se događa.Totalno mi se promijenila u licu kao da je druga beba.Vjerojatno ćemo kući u ponedjeljak ili srijedu jer utorak je praznik.
Jako sam sretna,a i kćerka se je smirila.Sutra ću vjerojatno opet za Zagreb.
Javim se
Pozdrav i hvala na svemu
Evidentirano
DALIA
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #35 : 27. Lipanj 2013, 07:39:54 »

Ljudi stigli smo doma.
Jučer smo izvadili končiće,kontrola krajem osmog mjeseca i idemo dalje.Doktor je jako zadovoljan operacijom i Dalia je bila jako dobra u bolnici.Plakala je malo više onaj dan nakon anestezije,ali nije bilo nikakvih problema sa hranjenjem.
Mogu vam reći da je doktor to jako lijepo napravio i jako smo zadovoljni.Htjela sam staviti slike ali ne mogu ih umanjiti.
Jako,jako sam sretna
Evidentirano
ketty
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 47


Profil
« Odgovor #36 : 28. Lipanj 2013, 12:17:25 »

Super, bravo Dalia, a naravno i mama koja je sve to izdržala jer mislim da teže mi mame prolazimo sve to nego naša dječica.
Javljajte kako napredujete, veliki  pozdrav  Namigujem
Evidentirano
DALIA
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #37 : 28. Lipanj 2013, 12:21:45 »

Hvala Ketty,
mama se još nije naspavala kako treba,Dalia bi sada nekako više htjela da je se drži i priča sa njom,kao da ju je strah da je neko uzme.
Neće baš ni spavati u svojem krevetiću.Da li je bilo i kod vas tako?
Evidentirano
ketty
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 47


Profil
« Odgovor #38 : 29. Lipanj 2013, 11:34:54 »

O da, prije bi moja mala išla kod svakoga bez problema, a poslije bolnice ajme meni... tek je sada nedavno počela imati malo više povjerenja. Prije operacije bi je stavila u krevetić i zaspala bi sa dudom bez problema. Nakon operacije kako više nije smjela dudu uspavljivala sam je u naručju, pjevajući i njihajući je. I tako dva mjeseca. S time da se prva dva tjedna budila po noći stalno, odnosno nije da se budila nego bi počela plakati u snu, pa bi je morala dizati i opet ljuljati. Koma sam bila u tom periodu. Ali srećom nakon toga se smirila i počela je više spavati. Nakon dva mjeseca kad smo bili na kontroli i kada mi je doktor rekao da je sve ok, vratila sam joj dudu. Iako je na početku nije baš htjela, sada je opet ima i sve se vratilo na staro.
Meni je bio teži oporavak nego bolnica, ali ok, ja imam i starije dijete o kojem se treba brinuti.
Samo strpljenja i sve će doći na svoje. Bitno da je sve ok prošlo i to neka vam da snagu za dalje.
Veliki pozdrav Smješko
Evidentirano
 Str: 1 2 [3]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.016 sekundi uz 17 upita.