Udruga Osmijeh
19. Ožujak 2024, 08:05:20 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: dojenje  (Posjeta: 18925 )
ketty
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 47


Profil
« : 11. Listopad 2012, 13:24:05 »

pozdrav. moja mala ima 4 mjeseca i rođena je sa rascjepom tvrdog i mekog nepca. hranim je na bočicu sa izdojenim mlijekom. zanima me da li je netko imao iskustva da je mogao dojiti nakon operacije nepca? kako je rekao dr. Knežević trebalo bi se sve rješiti jedom operacijom jer je rascjep dosta uzak. ja se trudim da sačuvam svoje mlijeko jer se nadam da će poslije ona moći sama sisati. da li je netko imao sličnih iskustava?
hvala
Evidentirano
matejka
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Hana
Postova: 5



Profil Email
« Odgovor #1 : 08. Prosinac 2012, 20:05:58 »

ejjj...lijep pozdrav! moja Hana je imala rascjep samo usne,ali je od prvog dana normalno sisala...istina,prvih mjesec dana malo teže i uz puno muke,ali zato kad smo se malo pomucile bile smo izvrsne u tome...sisala je do 11 mj starosti,a dva sata nakon operacije si je s takvim oduševljenjem zgrabila sisu ko da joj nis nije bilo...ja sad ne znam kak to funkcionira kad je rascjep nepca,ali znam da samo treba biti uporan i strpljiv i da je onda sve moguce..zelim vam da cim prije obavite tu operaciju i da sve dobro prode...svi u Dubravi su odlicni,pogotovo dr.Knežević...a kad operacija zavrsi,par mjeseci nakon toga necete se ni sjecati da je rascjep uopce postojao...sretno!
Evidentirano
ketty
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 47


Profil
« Odgovor #2 : 10. Prosinac 2012, 01:44:04 »

hvala puno na odgovoru i rječima utjehe. kod nepca je malo drugačije jer ne mogu stvoriti vakum i tako sisati. ali nema veze, pokušati ćemo, to mi je najveća želja.
Evidentirano
ketty
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 47


Profil
« Odgovor #3 : 10. Prosinac 2012, 01:46:28 »

sorry, ali da te još malo pitam. kako je u bolnici, tj. šta treba donijeti, koliko dugo se bude? kako si ti proživjela te dane, posebno dan operacije?
Evidentirano
PAPI
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #4 : 04. Siječanj 2018, 01:35:40 »

Dizem post o dojenju...da li je netko prodojio nakon operacije mekog nepca?beba 10 mj
Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.075 sekundi uz 17 upita.