Udruga Osmijeh
19. Ožujak 2024, 07:50:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: KOLIKO DUGO'?  (Posjeta: 8499 )
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« : 29. Veljača 2008, 23:49:16 »

ZANIMA ME DA LI I VAŠI KLINCI JOŠ UVIJEK NAJVIŠE VOLA JESTI JAKO USITNJENU HRANU? FRAN JEDE SVE ALI NEKAKO MU NAJVIŠE PAŠU JUHICE I NEKE KAŠICE! IMAM OSJEĆAJ DA SE JAKO MUĆI SA TVRDOM HRANOM,RECIMO MESOM POGOTOVO KOD GUTANJA A IMA 2 GOD. I SMATRAM DA MU U TOJ DOBI TO VIŠE NEBI TREBALO PREDSAVLJAT PROBLEM?
Evidentirano
frankotonia
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #1 : 01. Ožujak 2008, 12:51:38 »


Kod Franka je situacija i teža.On je u 11 mjesec 2007. operirao meko i tvrdo nepce, a u 1 mj.2008 navšio 2 godine.Do tada je jeo samo miksano i to u polulezecem polozaju jer bi mu u sjedecem ispadalo iz usta..Sada jede sjedeći ,ali i dalje miksano,jedino bananu jede kada je zgnječim ,ali bez miksanja.Kada mu dam kruh on ne zna šta bi ,malo žvaće ili drži dugo u ustima
Sada sam zadovoljna jer polako vidim napredak,počeo je jesti smoki,kekse pa sam presretna jer se nadam da će polako i ostalo savladati.
Inače postoji još jedan problem,stalno mu moram držati podbradnjak jer mu curi slina iz usta jer drži mlohavo donju usnu. Još veći je problem je šta kad jede hrana izlazi na nos kao iako je zatvoreno meko i tvrdo nepce. I mene zanimaju vaša iskustva .
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #2 : 13. Ožujak 2008, 13:05:26 »

Rado bi vam tocno odgovorila ali neznam...Pricala sam sa jednommamok kod koje je isto takva situacija maloj se isto vraca hrana kroz nos iako je operirala tvrdo i mekon nepce.Kaze da je pitala jednog doktora i da je reko da je rascjep vjerovatno skroz u grlu spojen sa nosem te da doktori nemogu to vjerovatno vidjet pa se zato to dogada ali kaze da nije taj doktor 100 posto siguran..Nadam se da ce ti neko znati tocinije odgovorit na ovo pitanje...  :)poz...
Evidentirano

pozz swima
 Str: [1]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 1.11 sekundi uz 19 upita.