Udruga Osmijeh
19. Travanj 2024, 13:37:02 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: Sljedeci sastanak Udruge u Prosincu!?  (Posjeta: 13179 )
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« : 05. Studeni 2011, 09:58:51 »

Razmišljamo o sljedecem sastanku...moja idea je da bude u prvoj polovici prosincu,te sam kontaktirala one2play i kraš u vezi nekih minimalnih donacija da se nasim klincima naprave neki maleni paketici povodom Sv.Nikole!
Javite mi imate li bilo kakve kontakte ili zamisli kako da se to uprilici!?
Javim se kad dobim odgovore ovih tvrtki!!!!
Takodjer Vas molim da javite temu sastanka,te sva pitanja koja Vas zanimaju?
Pozdrav!!
Evidentirano
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #1 : 08. Studeni 2011, 12:13:25 »

Kraš odobren,javim Vam šta je odobreno sljedeci tjedan ce isporuciti!!!  Sirast
Evidentirano
nika
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #2 : 11. Studeni 2011, 20:08:14 »

Što se tiče pitanja mene zanima koja prava imaju roditelji djece rođene s rascjepom? Smješko
Evidentirano
Vid
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 49


Profil
« Odgovor #3 : 12. Studeni 2011, 00:28:59 »

Bok Nika,

o ovoj temi vam se već pisalo, u dijelu o Svemu i svačemu...Imate pravo na njegu djeteta koja vam se odobrava po isteku redovnog porodiljnog, nama se odobrila na godinu dana kada ponovno idemo na kontrolno vještačenje gdje se nadamo još jednom produljenju.. i pravo na uvećani dječiji doplatak...
Naknada za njegui iznosi negdje oko 2100kn a dječiji 831 kunu...
ako imate pitanje, pišite!
pozz  Namigujem
Evidentirano
Fran
Jr. Member
**
Offline Offline

Postova: 81


Profil
« Odgovor #4 : 14. Studeni 2011, 22:28:48 »

Evo Fran je vec 5 i po godina i još smo na porodiljnom:)
Javite se koda ce beba biti oko 9 mj.starosti u nadlezni ured HZZO i tamo se raspitajte sto Vam je sve potrebno...uz med.dokumentaciju najvaznije je da oba roditelja budu u radnom odnosu sa punim radnim vremenom!!
Ako cete naici na odbijenicu..javite se da uskocimo!! Pozdrav!
Evidentirano
nika
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #5 : 16. Studeni 2011, 13:41:48 »

Hvala puno! Javim se ako bude kakvih problema pa da me savjetujete! Inače imamo rascjep nosa, usne i grebena.Evo jučer smo izašli iz bolnice i sve je super prošlo! Pohvalila bi doktora Kneževića i svo osoblje odjela jer su stvarno svi pre predobri! Namigujem
Evidentirano
tery
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 8


Profil
« Odgovor #6 : 22. Studeni 2011, 00:06:45 »

Pozdrav,
Tek sam danas vidjela post za sastanak udruge. Bili smo u gužvi zadnjih dana.
Vezano za Sv. Nikolu palo mi je na pamet da bi možda mogli pozvati dječji zbor pa da malo ožive sam događaj.
Dječji zbor Kikići je tamo u kvartu, a uvijek su raspoloženi za humanitarne projekte pa ako vam se svidi ideja mogla bi ih kontaktirati.
Evidentirano
osmijehadmin
Administrator
Jr. Member
*****
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 70


Vaš administrator


Profil
« Odgovor #7 : 28. Studeni 2011, 12:00:30 »

Tery hvala na prijedlogu.

Nažalost, budući da smo gosti na Edukacijsko rehabilitacijskom fakultetu, nije lako organizirati takva događanja.

Željeli bismo da se samo podijele Kraševi pokloni zbog nadolazećih blagdana i prigodne donacije.

Ovaj sastanak je planiran kao radni sastanak te godišnja skupština Udruge.

Na sastanku bi trebalo raspraviti o tome kako će Udruga dalje raditi, te će planovi o daljnjim aktivnostima svakako ovisiti o sugestijama roditelja.

Voljeli bismo čuti i prije samog sastanka prijedloge roditelja o temama o kojima možemo razgovarati na sastanku. Naravno vaše prijedloge možete postati ovdje na forumu na sljedećoj lokaciji.
Evidentirano

dixie
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 46


Profil
« Odgovor #8 : 18. Prosinac 2011, 18:19:26 »

pozdrav,
mi smo jučer propustili sastanak udruge pa bih molila nekoga tko je bio da nam u kratko napiše o čemu se pričalo i što se dogovorilo za budućnost.
hvala.
Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.078 sekundi uz 18 upita.