Udruga Osmijeh
28. Ožujak 2024, 22:32:04 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Poštovani roditelji

Idući tjedan počinjemo s operacijama. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, Klinička bolnica “Dubrava” zatvorena je za redoviti operativni program i sada je Primarni respiracijsko-intenzivistički centar za liječenje pacijenata oboljelih od bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2.

Naš Odjel privremeno je premješten u Klinički bolnički centar “Zagreb” i do daljnjeg ćemo na “Rebru” imati operacije i kontrole.

Iz razumljivih razloga operativni program će biti manji nego uobičajeno no sve ćemo riješiti na vrijeme.

Novi kontakt sestre Silvije na “Rebru” je 01 2367571. Osim dosadašnjih preoperativnih nalaza, sada prije dolaska u bolnicu trebat će i bris na koronavirus. O načinu uzimanja brisa najbolje da kontaktirate sr Silviju i nadležnog pedijatra.
I dalje za sva pitanja možete kontaktirati Profesora Kneževića (091 539 5202; pknezev@kbd.hr).

Tim Udruge “Osmijeh”
 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: Produženje bolovanja  (Posjeta: 10920 )
Šimun
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 33


Profil Email
« : 05. Studeni 2008, 22:31:37 »

Zanima me da li je netko tražio produženje bolovanja i dječji doplatak zbog rascjepa usne? Kolika je mogućnost da se dobije? Šta sve treba od papira? Kad se trebaju početi skupljati papiri?
Evidentirano
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« Odgovor #1 : 11. Studeni 2008, 15:46:50 »

mi smo trazili ali smo odustali..trebate kod doktorice traziti uputnice za komisiju i napravit hrpu pretraga..a onda sve ono ostalo sto treba kao i obicno...
Evidentirano

pozz swima
ANTONIO
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Antonio
Postova: 12



Profil
« Odgovor #2 : 11. Studeni 2008, 17:29:22 »

Evo ja vam napišem što se tiče produženog bolovanja ,mislim da ako predate papire sigurno budete bolovanje i ostvarili.Vi se morate javiti sa vašim papirima u centar za socijalni rad i tamo vam socijalna radnica bude sve točno rekla.Poslali vas budu na komisiju i kada vide papire i dijete za otprilike mj.dana vam budu javili što su odlučili.Ako ostvarite dopust budete imali i pravo na doplatak.papire vam gledaju sve što priložite.
Evidentirano
MARIJA
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 28


Profil Email
« Odgovor #3 : 11. Studeni 2008, 21:33:33 »

evo mi smo predali papire prije mjesec dana i sada čekamo da nas pozovu na komisiju. socijalna radnica je rekla koje papire treba skupiti i otišli smo kod pedijatrice za uputnice. mi smo trebali nalaz ili mišljenje orl, neuropedijatra, fizijatra i očnog dr. mi smo predali još neke papire npr. otpusno pismo iz rodilišta, sva otpusna pisma iz dubrave, logopedica je također preporučila produljenje radi govornih vježbi, i još smo predali papire kad smo radili audiometriju i nalaze kod dr. ožegovića. možda vam se  čini da ima puno posla ali se isplati. bit ćete sa svojim dijetetom duže kod kuće, dječji doplatak će biti veći ja mislim da se kreće oko 800 kn.ima još nekih prava ali ih moram provjeriti jer mi je frendica soc. radnica pa vam javim.
kad sve papire skupite predate ih u centar za soc. skrb i podnesete zahtjev. tada će soc. radnica doći kod vas kući da vidi uvjete u kojima dijete živi. također za dijete trebate rodni list i domovnicu, te ugovor o radu za vas i supruga. trebaju oba supružnika biti u radnom odnosu da bi ostavrili ovo pravo. eto to smo mi sve morali skupiti, predati i sada čekamo....
Evidentirano
tajana
Newbie
*
Offline Offline

Ime djeteta: Matija
Postova: 39


naš život


Profil
« Odgovor #4 : 12. Studeni 2008, 10:01:04 »

nažalost ja nisam mogla na produženi porodiljni ali bi savjetovala svim mamam koje mogu da idu jer kao što je marija napisala, treba puno vježbati s djecom a i duže smo s njima, mali limači se neće buniti  Sirast
istina puno je papirologije ali treba kreniti polako, jer vjerujem da se isplati samo zbog njih...
ne mogu vam opisati kako želim biti uz svog malog anđela cijeli i svaki dan...ali život je bezobrazan   Sirast Plač
zato puno strpljenja i naravno organizacije...
mame iskoristite sve što možete

pusa malenima   Poljubac Poljubac Poljubac

pozz

Evidentirano
Šimun
Newbie
*
Offline Offline

Postova: 33


Profil Email
« Odgovor #5 : 16. Studeni 2008, 23:33:45 »

Hvala svim mamama na savjetima i iskustvima. Ja sam bila u centru za socijalni rad i dobila sve papire koje moramo prikupiti i nalaze koje moramo obaviti, tako da polako krećemo. Mislim da će mu puno značiti to vrijemo koje ćemo provesti zajedno, a i meni.
Ako zapnemo ili budemo imali hrpu pitanja odmah javim.
Pozdrav Sirast
Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.036 sekundi uz 18 upita.