Udruga Osmijeh
24. Travanj 2024, 00:57:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti: Dragi prijatelji,

Udruga Osmijeh ove godine organizira prvi tjedan svjesnosti o rascjepima usne i nepca u Hrvatskoj koji će se održati od 4. do 12. svibnja 2024.

Projektom "Ljepota je u svakom osmijehu" ćemo široj javnosti dati priliku da se educira, podrži našu zajednicu te da proširimo poruku o važnosti integracije i podrške osobama s rascjepom usne i nepca.

Obilježavanje našeg tjedna započinjemo s prigodnim eventom te Vas ovim putem pozivamo da nam se pridružite.

Datum i vrijeme održavanja: 04. svibnja 2024. u 10:00

Mjesto održavanja: Bogovićeva, Cvjetni trg, Zagreb 

Kako bi olakšali širenje naših poruka otvorili smo javne facebook i Instagram profile na kojima objavljujemo edukativni, informativni sadržaj ali i priče naših malih osmijeha.

Facebook
Instagram

Zajedno smo jači 🙂

 
   Forum   Pomoć Traži Kalendar Chat Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: moje iskustvo ;)  (Posjeta: 6689 )
drabek
Full Member
***
Offline Offline

Ime djeteta: Marko
Postova: 138


nasa ljubav


Profil Email
« : 12. Veljača 2008, 22:07:51 »

Ovako je bilo...bila sam trudna i skroz do poroda nisam znala da mi djete ima rascjep.Kada sam rodila(napokon) rekli su mi da su mi zarezali djete po usni!!!! kako je bio sav krvav nisam znala dali je zarezan ili ne ali rascjep se vidio.mako nekog vremena rekli su mi da to nije zarezano nego rascjep.Kada su moji dosli u rodiliste dozivjeli su mališok...nisu ocekivali tako nesto-a nisam ni ja jer mi je ginekolog reko da je sve u redu. niti mi u bolnici nisu rekli a bila sam 2 puta tamo na ultrazvuku."to bi se trebalo vidjet i na obicnom 2D ultrazvuku"to mi je rekla jedna sestra...ali... staje tuje bitno da je ziv i zdrav. Mame ako cekate bebu sa rascjepom ili ste imale slicnog iskustva ne brinite se to se rjesava sa 3-4 operacije ovaj mj.bi mas mali mis trebo ici na 1.  Cerim se .Ima i puno gorih stvari tako da nemorate stvarati paniku i bojati se.To je zdravo djete kojemu je najvaznija vasa ljubav kao i svakom drugom.MEOJTE DJETE SMATRATI MANJE VRIJEDNIM AKO IMA RASCJEP - to je samo izvana ali iznutra... to je ono neopisivo lijepo i vrijedno.To je djete kao i ono bez rascjepa samo ce trebati puno vise brige,paznje,potreba  i nemojte dopustiti da vam vrijeme postane problem.Slobodno tepajte djetetu jer se ovako i onako morati ici kod logopeda a kada mu tepate....znate oaj siroki osmjeh od uha do uha??? ...da to je ono sto treba vasoj bebi


 Poljubac i pozz swima
Evidentirano

pozz swima
 Str: [1]
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.509 sekundi uz 19 upita.